GRY
 
 

Jesienno-zimowe atrakcje w Twórczych Łapkach

PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-JĘZYKOWE "Twórcze Łapki" zaprasza na zajęcia.

logo, twórcze łapki
JESIENNO-ZIMOWE ATRAKCJE
31.10 Halloween  g.17-20
30.11 Andrzejki   g.17-20   
19.12- 23.12  artystyczno-kulinarne  warsztaty przedświąteczne g.17-19

HALLOWEEN’owy WIECZÓR ZABAWY!
Zapraszamy dzieci od 2 do 10 lat na wesołe pełne niespodzianek i tajemnic artystyczne Halloween w Przedszkolu Twórcze Łapki w poniedziałek 3110.
Start o godz.17, bawimy się do 20 a może nawet dłużej!

Razem z Czarnym Kotem Czarownicy będziemy piekli straaaszne ciasteczka i pletli wielką pajęczynę, poznamy też wiedźmę która nauczy nas robić magiczne mikstury…

Zabawy dla dzieci przewidujemy w dwóch grupach wiekowych.
    •    Dla najmłodszych nie zabraknie pląsów i zabaw ruchowych, będziemy też wspólnie robić portret czarownicy.
    •    Odważne starsze dzieci będą mogły z latarkami szukać zezowatej dyni ukrytej w mrocznej piwnicy, w której podobno widziano nietoperza….

Będzie można przyjść przebranym za ducha lub ucharakteryzować się już na naszym przyjęciu. Rodzicom proponujemy pozostawienie dzieciaków w Przedszkolu Twórcze Łapki w czasie trwania Czarodziejskiej Zabawy w godzinach od 17 do 20. Istnieje też możliwość zapewnienia dzieciom opieki na dłuższe godziny wieczorne po indywidualnych ustaleniach.

Serdecznie zapraszamy dzieciaki! Super zniżki dla rodzeństw! Informacje i zapisy 500-150-459.  Szczegóły na stronie www.tworczelapki.pl

ARTYSTYCZNE ANDRZEJKI dla dzieci od 2 do 10 lat!!!
Zapraszamy dzieciaki na wesołe wróżby z przymrużeniem oka oraz na jesienne warsztaty artystyczne i zabawy andrzejkowe w środę 30.11.

Dla dzieciaków przewidzieliśmy bal andrzejkowy oraz pląsy i konkursy prowadzone przez radosną wróżkę. Zabawy przewidujemy w dwóch grupach wiekowych, aby najmłodsi ok. 2 roku życia oraz starsi- dzieci do 10 lat w andrzejkowy wieczór znaleźli atrakcje idealnie dopasowane do wieku

Bawimy się od godz.17 do 20. Istnieje też możliwość zapewnienia dzieciom opieki na dłuższe godziny wieczorne po indywidualnych ustaleniach.
Serdecznie zapraszamy dzieciaki! Super zniżki dla rodzeństw! Informacje i zapisy 500 150 459. Szczegóły na stronie www.TworczeLapki.pl

PRZEDŚWIĄTECZNE WARSZTATY ARTYSTYCZNO-KULINARNE
dla dzieci od 2 do 10 lat!!!
Lukrowane pierniczki? Ciasteczka pachnące cynamonem?
Dłuuugie kolorowe choinkowe łańcuchy?
Przedszkole Twórcze Łapki zaprasza wszystkie dzieciaki do kreatywnego spędzania grudniowych wieczorów na warsztatach adwentowych.

W ten wyjątkowy czas gdy dzieciom szczególnie dłużą się popołudnia w oczekiwaniu na wizytę Św. Mikołaja, a rodzice dwoją się i troją by zdążyć przygotować dom na Święta zapraszamy dzieci na tygodniowe popołudniowe warsztaty adwentowe.

Nasze zajęcia kulinarno-artystyczne przeznaczone są  dla dzieci od 2 do 10 roku życia i będą prowadzone w 2 grupach wiekowych.

Cykl zajęć od poniedziałku 19.12 do piątku 23.12 codziennie od g.17-19 obejmuje pięć popołudniowych spotkań.

Warsztatom będzie towarzyszył zapach pieczonego przez dzieci makowca i aromat pomarańczy nadziewanych goździkami… Wykonamy mnóstwo ozdób choinkowych i dekoracji świątecznych.
A piernikowe bałwanki, aniołki i misiaki będzie można zabrać do domu by zdobiły rodzinną choinkę. Proponujemy dzieciom wykonanie śnieżynkowych dekoracji w oparciu o oryginalne atrakcyjne dla dzieci techniki plastyczne.

Starszym dzieciom proponujemy zajęcia literacko- teatralne osnute wokół znanej Opowieści Wigilijnej, młodszych chcemy zaciekawić tańcem w rytm zimowych melodii i grą na dzwoneczkach.

Serdecznie zapraszamy dzieciaki! Super zniżki dla rodzeństw! Informacje i zapisy 500-150-459.

DZIECIĘCY BAL SYLWESTROWY 31.12.2011 !!!!
Przedszkole Twórcze Łapki serdecznie zaprasza dzieci od 2 do 10 roku na pełen konkursów i niespodzianek DZIECIĘCY BAL SYLWESTROWY
W tę szczególną noc zapewniamy dzieciom zorganizowane zabawy w dwóch grupach wiekowych oraz profesjonalną opiekę w godzinach od 16 do 22 . Nie zabraknie oczywiście kolorowego poczęstunku, gier zespołowych i konkursów z nagrodami!

W ten jedyny dzień w roku na Państwa życzenie istnieje również możliwość zapewnienia dzieciom opieki do późnych godzin nocnych.

Zapraszamy również dzień przed sylwestrem w piątek 30.12 godz 16-20 na ARTYSTYCZNE WARSZTATY PRZEDSYLWESTROWE.

Dla Mam będzie to chwila wytchnienia przed szampańską nocą - może czas na wyrwanie się do fryzjera czy kosmetyczki?

Dzieciakom od godz. 16 do 20 organizujemy plastyczne warsztaty z balonami, będziemy też wspólnie wykonywać pomysłowe dekoracje sali na sylwestrową noc. Starszym dzieciakom proponujemy wykonanie masek karnawałowych i artystyczne malowanie twarzy, dla maluszków przygotowaliśmy wesołe tańce w kole i szaleństwo mydlanych baniek!

Serdecznie zapraszamy! Super zniżka dla rodzeństwa!  Informacje i zapisy 500-150-459. Szczegóły na stronie www.TworczeLapki.pl

KLUB DZIECIĘCY I PRZEDSZKOLE 
- Twórcze Łapki
Tel: 500 150 459

Adres: ul. Nad Seganką 4, 60-541 Poznań,

więcej »
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj