dziecko, dziewczynka, jesień, liście, park

Jesienny konkurs

Biorąc udział w naszym konkursie, macie szansę zdobyć gry edukacyjne, dzięki którym maluszek nauczy się się alfabetu czy poprzez zabawę pozna język angielski. Konkurs zakończony!
dziecko, dziewczynka, jesień, liście, park
Drodzy Rodzice,
Jesień to wyjątkowo piękna pora roku. Wasze prace, których zdjęcia zamieściliście na naszym forum, całkowicie potwierdzają tą tezę. Jesienne skarby dają nieograniczone możliwości naszej wyobraźni i mnóstwo fajnej zabawy z dzieckiem.
Redakcjyne Jury postanowiło nagrodzić prace: anidar, tomasam, laurence, Ewa Dębowska, betitunia, Kalina N, mamunia84, kiki2420, anettat4, asty88.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy w kolejnych konkursach!

Pozdrawiamy jesiennie,
Redakcja Babyonline.pl


Jesień to wymarzona pora roku na wyprawy do parku albo lasu.
To doskonała pora, by zahartować dziecko, zanim nadejdą prawdziwe chłody. Jednak jesienne spacery z dzieckiem są nieocenione nie tylko ze względów zdrowotnych. Jest to również doskonała okazja do poznawania świata i wspaniałej zabawy! Skarby znalezione w parku budzą zainteresowanie przyrodą, dostarczają wiele radości, rozwijając przy tym wyobraźnię dziecka.

Oto nasze zadanie konkursowe:
Przynieście ze spaceru jesienne skarby – kasztany, żołędzie czy kolorowe liście. "Wyczarujcie" z nich różne cuda, np. wyklejanki z liści, zwierzątka i ludziki z kasztanów i żołędzi. Zdjęcie swojej pracy wklejcie na nasze foto-forum (można zamieścić więcej niż jedno zdjęcie w wątku konkursowym).
Do zdobycia 10 zestawów gier edukacyjnych firmy Aidemmedia (zestaw zawiera 2 płyty):
1. Bolek i Lolek – Alfabet i nauka czytania
2. NOWOŚĆ! Zabawy z językiem angielskim – Przygody Koguta 

Wejdź na stronę foto-galerii, by wziąć udział w konkursie: Jesienny konkurs >>Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Jesienny konkurs zostanie przeprowadzony na foto-forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy zestawami gier edukacjnych firmy Aidemmedia.
4. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
5. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
6. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 29 września do 14 października 2008 roku.
7. Jury podejmie decyzję 16 października i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
8. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
9. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
10. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
12. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy