Kobiety nie powinny karmić piersią w toalecie
fot. facebook.com/bfmamatalk

Jeśli jeszcze raz każesz karmiącej mamie iść do łazienki...

To zdjęcie zostało udostępnione już kilka tysięcy razy. Nikt nie chce jeść w toalecie!
Hanna Szczesiak
Kobiety nie powinny karmić piersią w toalecie
fot. facebook.com/bfmamatalk
Na profilu Breastfeeding Mama Talk pojawiło się zdjęcie, które od razu podbiło serca tysięcy mam.

Mama położyła na desce sedesowej talerz sałatki, szklankę coli i kartkę z bardzo wymownym napisem: "Gdy następnym razem zobaczysz mamę karmiącą piersią swoje dziecko i pomyślisz, że powinna iść do łazienki, spróbuj coś tutaj zjeść. Karmienie piersią jest ważne".


 
Każda mama powinna sama decydować, gdzie karmi dziecko. Nie ma nic złego w karmieniu w miejscach publicznych, jeśli mama czuje się z tym komfortowo. Nikt nie powinien podejmować tej decyzji za kobietę! Wśród komentarzy pod zdjęciem BFMT, pojawiły się także komentarze mężczyzn. Jeden z nich napisał: 

Nie będę kłamać, zeżarłbym tę sałatkę, jednocześnie załatwiając potrzebę. Ale to ja. Jeśli kobieta chce wywalać całe piersi podczas karmienia w supermarkecie, to jej wybór. Ale to nie jej wybór, że dziecko chce jeść. Dlaczego więc wyganiać ją do publicznej toalety?

Inny dodał: Wszyscy gadają o piersiach, które karmią dzieci, a co z kobietami i nastolatkami, które świecą tyłkami i cyckami? Na to nikt nie narzeka. Jesz na mieście, kiedy jesteś głodny. Dziecko też to robi.

Najważniejsze, żeby maluch był nakarmiony. To, gdzie mama go karmi, zależy tylko od niej o od jej komfortu! Zgadzacie się?

Czytaj także: Zakryjcie się, nie chcę oglądać waszych piersi!
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy