GRY
 
 

Kolejne święto w klinice Budzik! To wspaniala wiadomość!

Ilu dzieciom udało się już pomóc? Statystyki są imponujące!

fot. screen Facebook/fundacja Akogo?
O tym, co przeżywają rodzice dziecka pozostającego w śpiączce przez miesiące, czy lata, nie każdy wie. Trudno jest postawić się w ich sytuacji. Przebudzenie dziecka, choć okupione miesiącami łez, nerwów i stresu, jest jednak radością dla nas wszystkich! Choć wiemy, że to dopiero początek drogi do wyzdrowienia, to jednak już dziś serdecznie ściskamy rodziców Mariusza i trzymamy kciuki za szybką rehabilitację.

Mariusz ma 17 lat i od roku przebywał w śpiączce. Do kliniki trafił z powodu urazu ośrodkowego układu nerwowego. Choć czeka go jeszcze długa rehabilitacja, to jednak jego rodzice mogą być szczęśliwi. Mariusz przebudził się z bardzo długiego snu!Założyciele i pracownicy kliniki Budzik mogą być dumni ze swoich osiągnięć. Działająca od 2013 r. instytucja pomogła już… 30 dzieci!!!

Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne wybudzenia!

Badania naukowe dowodzą, że przytulanie dziecka jest dla niego dobre!
Redakcja poleca: „Śpiączka to kwestia sekund…” – mówi autorka książki „Wybudzenia”, K. Pinkosz [WIDEO]
„Mama zostawiła go samego w wannie i chłopczyk się podtopił…”, „Julkę potrąciło auto na przejściu przed szkołą…”, „6-letnia Ola zakrztusiła się, połykając tabletkę…” – te wszystkie historie łączy śpiączka. – Czasem o życiu decydują sekundy – mówi Katarzyna Pinkosz, autorka książki „Wybudzenia”.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj