GRY
 
 

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak w nowym serialu

Po ponad dziesięciu latach przerwy, znowu mogą pojawić się jako para na ekranie. Joasia dostała główną rolę w serialu, a Paweł może pojawić się u jej boku. Kto w takim razie zaopiekuje się dziećmi?

Brodzik, Wilczak
fot. ONS

Gwiazdy mają dwóch synów bliźniaków - Jana i Franciszka, którzy niedawno skończyli sześć lat. Po ich narodzinach, Joanna postanowiła ograniczyć pracę i poświęcić dzieciom jak najwięcej czasu. Wspólnie z mężem bardzo angażuje się w wychowanie synów i świetnie sprawdza się w roli mamy. 

Jednak, po tylu latach Joanna wraca do pracy. "Teraz jest dla mnie bardzo fajny czas, bo wiem, że chłopaki sobie beze mnie poradzą i nic nie tracą. Mogę spokojnie zajmować się swoimi sprawami zawodowymi"- przyznaje. Brodzik właśnie zaczęła zdjęcia do nowego serialu zatytułowanego"Little Mom" i wróciła do pracy w teatrze. Zapytana, kto zajmuje się dziećmi podczas jej nieobecności, odpowiedziała: "Oczywiście ich tata". Jak poradzą sobie z nowymi obowiązkami, kiedy Paweł również dostanie rolę w nowym serialu? 

Chcesz wiedzieć co to za serial? Przeczytaj w magazynie Flesz (26/2014)

Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj