Joanna Koroniewska
fot. screen instagram/@joannakoroniewska

Koroniewska nawet na urlopie nie rezygnuje z biegania z wózkiem (wiemy, gdzie go kupić!)

Aktorka propaguje zdrowy tryb życia i zachęca do tego inne mamy. Pochwaliła się imponującą formą na Instagramie!
Dominika Bielas
Joanna Koroniewska
fot. screen instagram/@joannakoroniewska

Bieganiem z wózkiem chwalą się na swoich profilach zarówno tatusiowie, jak i sławne mamy. Zdecydowanie jednymi z największych promotorów takiej aktywności są Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Aktorka przyznała niedawno, że kiedyś nie była miłośniczką aktywności fizycznej, ale wiele się zmieniło za sprawą jej męża. Maciek uwielbia sport i zdecydowanie zaraził swoją pasją Joasię. Gdy w lipcu para wybrała się ze swoimi córeczkami, 10-letnią Janiną i 1,5-rocznej Heleną, na wakacje w bagażu nie mogło zabraknąć... wózka do bieganiaAktorka podzieliła się zwariowanymi fotografiami zrobionymi podczas treningu z córeczką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Joasia zamieściła na Instagramie także relacje z Beatą Ścibakówną. Wygląda na to, że panie spotkały się podczas treningu nad polskim morzem i zachęcają wszystkich do biegania zarówno z wózkiem, jak i z bez.

Dobry wózek to podstawa

Sport wzmacnia mięśnie, wpływa korzystnie na krążenie, dotlenienie organizmu i koncentrację. Podczas aktywności fizycznej możesz poczuć działanie endorfin (hormonów szczęścia), zrelaksować się i odstresować. Korzyści jest wiele, więc warto, ale od czego zacząć? Przede wszystkim należy wybrać odpowiedni wózek.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdecydowali się na JOGGSTER SPORT 2:

Dlaczego potrzebny jest specjalny sprzęt? Dzięki temu trening jest zarówno bezpieczny, jak i przyjemny. Wózek powinien mieć: trzy duże koła, w tym przednie sztywne lub z opcją zablokowania, dodatkowy hamulec ręczny, szeroką budkę, która chroni przed wiatrem i słońcem, pasek na nadgarstek dla dodatkowej ochrony i  5-punktowe pasy.
Pamiętaj, że choć taki sport to fantastyczny pomysł, to z bieganiem należy poczekać do czasu, gdy dziecko będzie samodzielnie siedziało w wózku, czyli do około 8 miesiąca.

 Źródło: Instagram [content:0_27212,0_26133,0_19313,1_4357:GALGallery]  
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy