Joanna Koroniewska na spacerze z dzieckiem w wózku
fot. Instagram/joannakoroniewska

Joanna Koroniewska na spacerze z dzieckiem w wózku, który kochają gwiazdy

Wygląda na niesamowicie szczęśliwą! Najwyraźniej to był idealny czas na drugie dziecko.
Milena Oszczepalińska
Joanna Koroniewska na spacerze z dzieckiem w wózku
fot. Instagram/joannakoroniewska
Joanna Koroniewska należy do tych gwiazd, które niespecjalnie lubią się chwalić swoim życiem prywatnym. Będąc niedawno po raz drugi w ciąży, nie obnosiła się z tym w mediach społecznościowych, ale też nie ukrywała faktu, że niedługo zostanie mamą po raz drugi, a kiedy córeczka pojawiła się na świecie, szczęśliwa mama podzieliła się radosną nowiną z fanami na instagramie. Nie zdecydowała się jednak upubliczniać wizerunku dziecka.

Joanna Koroniewska cieszy się macierzyństwem po raz drugi

Aktorka choć jest dość aktywna na instagramie, wciąż jednak nie pochwaliła się żadnym wspólnym zdjęciem z drugą córeczką. Po jej narodzinach wrzuciła jedynie zdjęcie tortu z napisem „little princess” i swoje zdjęcie z informacją, że podjęła decyzję o pobraniu krwi pępowinowej w trosce o bezpieczeństwo dziecka. Wczoraj jednak w końcu Joasia zdecydowała się choć w niewielkim stopniu pochwalić się swoją drugą córką i opublikowała zdjęcie ze spaceru. Pogoda niewątpliwie sprzyjała wyjściu z domu, a dziewczynka ma już prawie miesiąc (przyszła na świat 12.02.2018), więc jest gotowa na przejażdżki na świeżym powietrzu.
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.

Jakim wózkiem jeździ córka Joanny Koroniewskiej?

Młoda mama ucieszyła się, że jest w końcu słonecznie i czuć wiosnę w powietrzu i pochwaliła się fanom, jak spaceruje z córeczką i psem. Szeroki uśmiech aktorki wskazuje na to, że póki co podwójne macierzyństwo nie sprawia jej trudności. Widzimy też, że Joasia i Maciek zdecydowali się kupić córce wózek wielofunkcyjny,  który jest obecnie bardzo popularny wśród dzieci innych gwiazd. Jest to model marki Cybex, której zaufały też takie znane mamy, jak Ania Lewandowska, Natalia Siwiec czy Zosia Ślotała.

A jakimi wózkami jeżdżą wasze dzieci?

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy