Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z córkami i mężem
fot. ONS.pl

Szalona zabawa Joanny Koroniewskiej z córkami i mężem

Aktorka pochwaliła się tym, jak razem z córkami zorganizowała Maciejowi Dowborowi Dzień Chłopaka. Będziecie zaskoczeni!
Milena Oszczepalińska
Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z córkami i mężem
fot. ONS.pl
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to para, która bardzo lubi dzielić się swoim życiem prywatnym z fanami w mediach społecznościowych. Przy okazji Dnia Chłopaka, aktorka pochwaliła się, jak ten dzień świętowany jest u nich w rodzinie. Widać, że wszyscy świetnie się bawili (no, prawie wszyscy).

„Każdy ma taki Dzień Chłopaka, na jaki sobie zasłużył”

„U nas Dzień Chłopaka pełną parą. Zaraz, zaraz, a gdzie jest chłopak?!!?” – napisała na instagramie aktorka i dodała urocze zdjęcie rodzinne, na którym widać, jak dziewczynki bawią się klockami, a Maciej leży na podłodze przytłoczony zabawkami. Wesoło, prawda? Joanna stwierdziła, że „każdy ma taki Dzień Chłopaka, na jaki zasłużył”. A skoro u nich w domu mężczyzna jest tylko jeden, a dziewczyn aż cztery (wliczając suczkę), Maciej nie ma łatwo. Są jednak również znaczące plusy takiej konfiguracji. Jedyny mężczyzna w domu może bez wyrzutów sumienia wyjadać słodycze, bo Joanna ciągle jest na diecie, córki cierpią na alergie pokarmowe, a psy przecież nie mogą jeść ciastek.
Redakcja poleca: Klocki dla dzieci - film
Dlaczego warto kupić dziecku klocki? Jakie klocki wybierać dla młodszych i starszych dzieci? Zobacz, co radzi psycholog.

Ważna rola rodzinna Macieja Dowbora

„NIC tak nie dodaje męskości, jak spełnianie zachcianek i próśb swoich księżniczek. A my NIGDY, PRZENIGDY nie pozbawiamy go tej przyjemności. W związku z tym myślę, w czym jeszcze dzisiaj mógłby nam pomóc... Oczywiście z okazji celebrowania JEGO święta” – wyznała gwiazda. Dziewczyny zorganizowały Maciejowi Dzień Chłopaka pełen atrakcji. Jedną z nich było budowanie… PASTELOWYMI klockami (jak na prawdziwego mężczyznę przystało).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)


A jak wy zorganizowałyście Dzień Chłopaka waszym partnerom? Też lubicie razem z dziećmi bawić się i tworzyć różne budowle z klocków? To bardzo rozwojowe i zajmujące zajęcie i wszystkie maluchy je uwielbiają. Jeśli jeszcze tego nie odkryłyście, musicie spróbować!

Świetne zestawy Lego Duplo, czyli jednych z najpopularniejszych klocków dla najmłodszych, znajdziecie tutaj:

Źródło: instagram.pl

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy