Joanna Krupa pokazała 11 miesięczną córkę
fot. Instagram/joannakrupa

Internauci o córce Joanny Krupy: „Ładna, ale bez przesady”, „córka Siwiec ładniejsza"

Joasia Krupa prawie rok temu została mamą. Od tej pory chętnie pokazuje swoją córkę w mediach społecznościowych. Zazwyczaj mała Asha budzi zachwyt internautów, jednak tym razem nie wszystkim się on udzielił...
Joanna  Biegaj
Joanna Krupa pokazała 11 miesięczną córkę
fot. Instagram/joannakrupa
Internauci bardzo szczerze skomentowali wygląd córki Joanny Krupy. Większość z nich twierdziła, że mała Asha jest najpiękniejszym dzieckiem na świecie. Nie u wszystkich dziewczynka jednak wzbudziła aż taki zachwyt. Jeden z obserwatorów napisał, że owszem, dziewczynka jest ładna, ale bez przesady. Któs inny napisał, że cóka innej gwiazdy jest ładniejsza...

„Ładna, ale bez przesady”

Córeczka Joanny Krupy kilka dni temu skończyła 11 miesięcy. Z tej okazji modelka pokazała zdjęcie małej Ashy. Większość internautów zachwycała się wyglądem dziecka, jednak niektórzy mieli zupełne odmienne zdanie na ten temat. Jeden z nich skomentował zdjęcie dziewczynki:  „Ładna, ale bez przesady”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My 💗 #11months

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.

Córka Natalii Siwiec ładniejsza?

Jedna z fanek wypowiedziała się na temat zdjęcia dziecka: „Sweet. Najpiękniejsza dziewczynka jaką kiedykolwiek widziałam”. Inne internautki jednak nie podzielały jej zachwytu nad urodą córki Asi: „to mało jeszcze w życiu widziałaś😀”,  „to chyba nie widziała Pani córeczki Natalii Siwiec” - pisały. 

Źródło: Instagram

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy