Włosy córki Joanny Krupy
fot. Instagram

Joanna Krupa pokazała córkę: włosy małej robią furorę!

Niespełna dwuletnia córka Joanny Krupy coraz bardziej upodabnia się do mamy. Na najnowszym rodzinnym zdjęciu mała Asha-Leigh zaprezentowała swoją bujną fryzurę – rzadko które dziecko w tym wieku ma taką burzę włosów!
Magdalena Drab
Włosy córki Joanny Krupy
fot. Instagram
Joanna Krupa pokazała urocze rodzinne zdjęcie, do którego zapozowała z mężem i córeczką. I chociaż cała trójka wygląda na nim cudownie, to wzrok fanów szczególnie przyciągnęła mała Asha-Leigh. Włosy dziewczynki wzbudziły zachwyt!

Córka Joanny Krupy ma bujną fryzurę – po mamie!

Asha-Leigh niedługo skończy dwa lata, ale już ma włosy gęste i grube jak kilkulatka. Widać to wyraźnie na zdjęciu, którym pochwaliła się jej mama, Joanna Krupa. Dziewczynka jest blondynką i ma naturalne, jasne pasemka. W przyszłości z pewnością będzie mogła poszczycić się pięknymi, mocnymi włosami – jak mama modelka.

Przypominamy, że wzrost włosów dziecka zależy głównie od czynników genetycznych – czasem już dwulatki mają bujną czuprynę, a u innych dzieci włosy zaczynają gęstnieć w wieku 5-6 lat. Ważna jest dieta bogata w witaminy oraz właściwa pielęgnacja włosów: używaj delikatnych szamponów o neutralnym pH, a do czesania specjalnych szczotek, np. Wet Brush czy Tangle Teezer.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Fakty i mity o pielęgnacji włosów dziecka
Jak często myć dziecku włosy? Czy podcinanie włosów pływa na ich wzrost? Sprawdź porady eksperta dotyczące właściwej pielęgnacji włosów przedszkolaka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy