awantura w komentarzach na profilu Krupy
fot. adobe stock

Joanna Krupa skrytykowana za kontrowersyjną poduszkę dla dziecka. „Ja wiem, co jest najlepsze dla mojego dziecka!”

Joanna Krupa opublikowała niedawno na Instagramie relację ze swoją 7-miesięczną córką, która miała – zdaniem innych matek – niebezpieczną dla niej poduszkę. Krupa postanowiła odpowiedzieć krytykantom i nie ukrywała zdenerwowania!
Katarzyna Gałązkiewicz
awantura w komentarzach na profilu Krupy
fot. adobe stock
Joanna Krupa jest bardzo aktywna na Instagramie. Za jego pośrednictwem dzieli się swoim szczęściem. Odkąd na świat przyszła córka Joanny, Asha-Leigh, na profilu prowadzącej „Top Model” stale pojawiają się nowe zdjęcia córki. Ostatnio modelka zamieściła filmik, na którym dziewczynka siedzi na kanapie w specjalnej poduszce. Obserwatorzy Krupy uznali tę sytuację za niebezpieczną i nie szczędzili krytyki w komentarzach. Modelka ostro zareagowała na zarzuty.

Jak Joanna Krupa reaguje na krytykę?

Podczas nagrania córka Joanny siedziała na kanapie otoczona poduszką. Internauci, którzy obserwują modelkę na Instagramie, nie kryli oburzenia w komentarzach. Ich zdaniem taka poduszka jest niebezpieczna i szkodzi Ashy-Leigh:

„Dziecko, jak się wywróci, powinno samo potrafić usiąść. A nie być posadzone i siedzieć. To dwie różne rzeczy...” – napisała jedna z fanek. 

„Ja wiem, co najlepsze dla mojego dziecka. Widzę, że nudy przez kwarantannę” – odparła Joanna. 

„Jeżeli się wywraca, tzn. że nie umie sama siedzieć!” – grzmiała kolejna internautka.

„Sama siedzi tylko na kanapie, nie będę ryzykować życia dziecka, żeby spadła. Niech pani się martwi o swoje życie. Moje dziecko ma najlepsze w życiu, co może mieć” – odpowiedziała zdenerwowana Krupa.

Kolejna osoba stwierdziła, że Joanna daje zły przykład swoim obserwatorom: „Szkoda, że zamiast dawać przykład, pokazujesz coś tak głupiego, jak ta poduszka” – napisała.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Krupa broni swoich wyborów

Po lawinie krytycznych komentarzy Joanna zmieniła opis nagrania i zadeklarowała, że jej córka potrafi sama siedzieć, a poduszka została użyta prewencyjnie, po to, aby dziecko nie spadło z kanapy:

„Ludzie, widzę komentarze o poduszkę małej. Ona siedzi sama, tylko ma poduszkę, żeby nie spadła z kanapy. Czy naprawdę nie macie w życiu, o co się martwić. Asha ma wszystko, co potrzebuje i co jest najzdrowsze dla niej” – zadeklarowała Joanna.

Niektórzy z fanów odnieśli się do własnych doświadczeń, z których wynika, że sadzanie dziecka w takiej poduszce skutkowało rehabilitacją: 

„Joasiu nie piszę złośliwie...przeszliśmy kilkumiesięczną rehabilitację córki i takie sadzanie strasznie szkodzi😘 jak mała siądzie sama, tzn. że będzie na tyle silna, że nie będzie na bok przewracać się💪 buziaki dla was😘”. Joanna jednak na ten komentarz już nie odpowiedziała. 

Na profilu modelki wciąż pojawiają się komentarze rodziców, którym odradzono stosowanie takiej poduszki. Co o tym myślicie? Jakie są wasze doświadczenia?

Źródło: instagram, plotek.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy