Joanna Krupa
fot. screen instagram/@joannakrupa

Joanna Krupa urodziła! Wrzuciła do sieci piękne zdjęcia z porodówki

Radosną nowiną pochwalił się mąż celebrytki, który pokazał zdjęcia maleństwa tuż po porodzie.
Dominika Bielas
Joanna Krupa
fot. screen instagram/@joannakrupa
Joanna Krupa i Douglas Nunes nareszcie zostali rodzicami. W sobotę na świat przyszła ich córeczka. Jako pierwszy radosną nowiną podzielił się mąż celebrytki. „Asha Leigh Nunes ze swoją wspaniałą mamą. Zacznie się dla nas zupełnie nowy świat” - podpisał wzruszające zdjęcie Douglas Nunes. Chwilę później na profilu Krupy także pojawiły się zdjęcia. „Jeden z najbardziej emocjonalnych i najcięższych dni mojego życia. Mała Asha-Leigh urodziła się 2 listopada o 17:50. Mogę powiedzieć, że kobiety to prawdziwe wojowniczki” - napisała Joanna. Pod postem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami i życzeniami.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

To była bardzo medialna ciąża. Kiedy tylko Krupa zobaczyła dwie kreski na teście, od razu pochwaliła się tym faktem w sieci. Nie ukrywała też rosnącego brzuszka i skrzętnie relacjonowała przebieg ciąży na Instagramie. Nie obyło się również bez częstych wywiadów i nagiej sesji zdjęciowej. Joanna wyprawiła aż trzy eleganckie baby shower!

Ekskluzywny poród

Niedługo przed terminem porodu internet obiegła wieść o tym, że będzie rodziła w luksusowych warunkach. Wybrała szpital Cedars-Sinai, którego pacjentkami były wcześniej m.in. Beyonce i Victoria Beckham. Za opiekę i poród trzeba tam zapłacić nawet 20 tys. dolarów (czyli ok. 80 tys. złotych).

Krupa już nie raz wyznawała, że poród bardzo ją stresuje. Przede wszystkim obawiała się bólu i nawet rozważała cesarskie cięcie, by tego uniknąć. Lekarz jednak ją przekonał, że poród naturalny będzie najlepszym rozwiązaniem. Dużym wsparciem dla celebrytki jest jej mąż, Douglas Nunes, który był obecny podczas porodu. Najpewniej wkrótce poznamy więcej szczegółów, tymczasem możemy podziwiać tego słodkiego maluszka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Nas bardzo ciekawią elementy wyprawki. Myślicie, że będzie bardzo ekskluzywna?


Zobacz także:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy