Joanna Krupa w bieliźnie
fot. Instagram

Joanna Krupa w rozbieranej sesji (i fajnej bieliźnie!). A gdzie mała Asha?

Joanna Krupa wróciła do zawodowych obowiązków, podczas gdy mała Asha została w domu pod opieką taty. Krupa zdążyła już zrobić rozbieraną sesję, a jak czas spędza jej córka?
Magdalena Drab
Joanna Krupa w bieliźnie
fot. Instagram
Joanna Krupa rzadko rozstaje się z 8-miesięczną córeczką, ale tym razem obowiązki zawodowe nie pozwoliły jej zabrać małej Ashy-Leigh do Polski. Modelka ma w kraju mnóstwo pracy, bo wróciła na plan programu Top Model, a ostatnio wzięła nawet udział w gorącej sesji zdjęciowej ubrana tylko w skąpe koronkowe body! Najnowsze rozbierane zdjęcia Krupy to dowód, że młoda mama może wyglądać świetnie także krótko po porodzie, jeśli tylko nie brakuje jej pewności siebie i... dobrze dobranej bielizny.

Joanna Krupa na zdjęciach w bieliźnie

Joanna Krupa to doświadczona modelka, która nawet jako młoda mama nie zwalnia tempa i bierze udział w kolejnych projektach zawodowych. Do Polski przyleciała, by nagrywać nowe odcinki programu Top Model. I chociaż początkowo planowała zabrać ze sobą Ashę, to ogrom pracy sprawił, że postanowiła zostawić córkę z tatą w Los Angeles, zamiast oddawać ją na całe dnie pod opiekę niani w Polsce. I bardzo dobrze, w końcu Douglas Nunes z pewnością świetnie zajmie się dziewczynką, a Asia w tym czasie skupi się na swoich obowiązkach.

Pierwsze efekty jej pracy można już podziwiać w sieci: to zdjęcia z sesji zdjęciowej, do której Krupa zapozowała w samej bieliźnie. Trzeba przyznać, że wygląda bosko, mimo ze przecież od porodu nie minął jeszcze rok. Duża w tym zasługa modelującego, czarnego body − to bielizna, która powinna znaleźć się w szafie każdej młodej mamy! Wysmukla sylwetkę i dodaje seksapilu, prawda, że piękne?
Joanna Krupa w bieliźnie
 
Joanna Krupa od kilku lat jest twarzą bieliźnianej marki Esotiq, którą nie tylko promuje, ale jest też jej współwłaścicielką. Esotiq zdobywa coraz większą popularność wśród Polek, zwłaszcza że szyje wygodną bieliznę o modnych, seksownych krojach − w sam raz, by poczuć się kobieco po ciąży i porodzie!
Redakcja poleca: Ciąża donoszona – który to tydzień? [WIDEO]
Ciąża donoszona trwa 40 tygodni, czyli mniej więcej 280 dni. Pamiętaj, że lekarze nigdy nie liczą ciąży w miesiącach – liczy się zawsze skończone tygodnie. Aby sprawdzić, czy ciąża jest donoszona, trzeba obliczyć wiek ciąży, licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a nie od zapłodnienia.

Córka Krupy bawi się z tatą

Tymczasem mała Asha-Leigh szaleje z tatą w domu i jak widać, chyba wcale nie tęskni za mamą. Maż Joanny Krupy świetnie sprawdza się w roli taty, dzięki czemu Asia może być spokojna o bezpieczeństwo córki. A w takim fajnym kostiumie kąpielowym z ochroną UV na pewno nie grozi jej poparzenie słoneczne!

Kostiumy kąpielowe jak u córki KrupyZobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy