Joanna Krupa wróciła do pracy
fot. Adobe Stock

Joanna Krupa JUŻ wraca do pracy. Co z Ashą-Leigh?

Wygląda na to, że Joasia wróciła już do nagrywania programu Top Model. Świadczy o tym najnowszy post na Instagramie młodej mamy. Czy to nie za wcześnie?
Ewa Janczak-Cwil
Joanna Krupa wróciła do pracy
fot. Adobe Stock
Joanna Krupa w listopadzie zeszłego roku urodziła córeczkę. Od tego momentu często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i filmiki, na których widać ją z córeczką. Nie ma wątpliwości, że modelka darzy córkę wielką miłością i spędza z nią dużo czasu. To się jednak właśnie zaczyna zmieniać, bo Joanna już wróciła do nagrywania programu Top Model.

Wspólne wygłupy Joasi i Ashy

Na najnowszym filmiku widać Asię, która tańczy z córeczką. Wyraźnie da się zauważyć, że obu sprawia to ogromną frajdę – to prawdziwa miłość matki do dziecka. Czy takich chwil będzie teraz mniej, gdy modelka pod filmikiem napisała: „Mała przerwa przy nagraniach @topmodelpolskatvn’’?

Dziewczynka najszerzej się uśmiecha, gdy jej mama zaczyna śpiewać „Kaczuszki’’. Z kolei Joasia, całując Ashę, ma minę, którą wiele komentujących rozpoznało bezbłędnie (pisownia komentarzy oryginalna):

„Super Mama. Filmik przepięknie oddaje Pani Miłość do Córeczki. Ten uścisk i „zaciśnięte zęby’’, bo już bardziej uścisnąć nie można - mam tak samo z moim Synkiem’’.

„Tak się Pani „trzęsie’’ przy całusku jak moja mama całując i ściskając moje dzieci-to jest właśnie miłość’’.

Zobacz także: Jaką rolę w życiu dziecka pełnią piosenki?
 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Piękna mama, śliczna córeczka

Jak zwykle, gdy Joanna Krupa pokazuje się z dzieckiem, pod postem pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy. Obserwujący komplementują mamę i córkę: „Ale pięknie już doszłaś do formy’’, „Bombastyczne dziewczyny’’, „Słodka córeczka i piękna mama’’, „Taka mama najlepsza!’’, „Cudowna córeczka. A Pani Joasiu jest wspaniałą i śliczną mamą.’’ „Pięknie wyglądacie!’’

I rzeczywiście, obie panie wyglądają pięknie. Co prawda Joasia ma na głowie wałki, ale okryta jest pięknym bambusowym kimonem, w którym faktycznie prezentuje się bardzo efektownie.

Ty też możesz mieć podobną narzutkę lub sukienkę z modnym naturalnym nadrukiem i wcale nie musisz na nie wydać majątku:


Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy