Joanna Krupa wybiera imię dla córki
fot. ONS.pl

Joanna Krupa ma już imię dla dziewczynki? Spytała fanów o radę

Modelka ogłosiła niedawno, że spodziewa się dziewczynki, teraz kolej na wybór imienia. Inez, Maya, a może Basia? Jak modelka nazwie córkę?
Milena Oszczepalińska
Joanna Krupa wybiera imię dla córki
fot. ONS.pl
Joanna Krupa zostanie mamą po raz pierwszy już w listopadzie. Wiadomo, że spodziewa się dziewczynki, więc jej rozmyślania wokół ewentualnego imienia dla dziecka krążą wyłącznie wokół imion żeńskich. A ponieważ poród jest już naprawdę blisko, na wybór tego jedynego, najpiękniejszego imienia, pozostało niewiele czasu. Modelka postanowiła, że w tej jakże istotnej kwestii poradzi się swoich fanów na Instagramie. Zgadzacie się z ich sugestiami?

Joanna Krupa wybiera imię dla dziewczynki

40-letnia gwiazda bardzo cieszy się z ciąży i od początku mówi o niej otwarcie. Kiedy tylko zobaczyła pozytywny wynik na teście ciążowym, od razu pochwaliła się tym faktem w sieci. Nie ukrywa też rosnącego brzuszka, a wręcz przeciwnie, chętnie się z nim fotografuje. Nie obyło się też bez nagiej, odważnej ciążowej sesji zdjęciowej.

Skoro modelka z dumą relacjonuje światu przebieg ciąży, jej ostatni pomysł wydaje się rzeczą naturalną. Gwiazda stoi teraz przed dylematem, jakie imię nadać córeczce, która przyjdzie na świat jesienią. Zanim jednak podejmie w tej sprawie decyzję, chce poznać typy swoich fanów na Instagramie. Pod ostatnim postem, na którym po raz kolejny pochwaliła się sporym już ciążowym brzuszkiem, spytała internautów, jakie imiona dla dziewczynek podobają im się najbardziej.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What are some of your favorite girl names ? Jakie wam sie podobaja imiona dziewczyny .

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Redakcja poleca: Czy dziecko może mieć na imię... Tradycja? [WIDEO]
Jak to jest z imionami? Czy rodzice mogą puścić wodze fantazji? Czy dziecku można dać na imię Tradycja? A Mercedes? A Antek, zamiast Antoni? Możesz się zdziwić...

Propozycje imion dla córki Joanny Krupy

Fani Joanny bardzo chętnie włączyli się do dyskusji. Propozycje, jakie od nich padły, to m.in.:, Julia, Zuzanna, Basia, Paulina, Oliwia, Vanessa, Jaśmina, Helenka, Inez, Maya. Jak widać jest tu miszmasz różnych imion, od tych bardzo tradycyjnych do niespotykanych, zagranicznych. Niektórzy sugerowali też, by gwiazda dała córce podwójne imię, np. Laura Hannah, Mary Ann, Amelia Rose lub Laura Bianka. Ciekawe, czy wśród tych propozycji znalazło się imię, jakie modelka ma zamiar dać córeczce. Na razie sama zainteresowana nie ujawniła swojego typu. Nie wiemy też, czy zdecyduje się na polskie, czy może na amerykańskie imię. Prawdopodobnie już wkrótce wszyscy się o tym przekonamy.

Zobacz też: Księga imion dla dzieci

A jakie są wasze typy? Jak myślicie, jak Joanna Krupa nazwie swoją córkę? Czekamy na wasze pomysły!

Źródło: instagram [content:0_27388,0_27293,0_26666,0_27342:CMNews]  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy