Joanna Moro nago w ciąży
fot. Instagram

„Obscena do n-tej”? Joanna Moro znowu NAGO: pokazała ciążowy brzuch. Fanki wściekłe!

Joanna Moro przypomniała fankom swoje ciążowe zdjęcia, ale nie wszystkim przypadły one do gustu. Za dużo golizny! - grzmią internauci i nazywają ciążowe pamiątki aktorki tandetnymi.
Magdalena Drab
Joanna Moro nago w ciąży
fot. Instagram
Joanna Moro z sentymentem wspomina czas ciąży. Aby przypomnieć sobie i fankom, jak wtedy wyglądała, pokazała zdjęcia sprzed kilku miesięcy. Problem w tym, że aktorka jest na nich niemal całkiem naga!

Joanna Moro nago w ciąży

Joanna Moro pochwaliła się ciążową sesją. Na zdjęciach z brzuszkiem aktorka pokazała jednak tak wiele, że nie wszyscy fani są tym zachwyceni. Moro zapozowała do ciążowych zdjęć rozebrana jedynie do bielizny.

„Wielka przesada z tymi rozbieranymi zdjęciami”, „Prababki się w grobach przewracają. Obscena do n-tej” - komentują fani na Instagramie.


To nie pierwszy raz, gdy Joanna Moro wrzuciła do sieci swoje półnagie zdjęcia. Niedawno fanów oburzyły wakacyjne fotografie, na których Moro pokazała się topless w towarzystwie nastoletniego syna.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy