Joanna Moro nago w ciąży
fot. Instagram

„Obscena do n-tej”? Joanna Moro znowu NAGO: pokazała ciążowy brzuch. Fanki wściekłe!

Joanna Moro przypomniała fankom swoje ciążowe zdjęcia, ale nie wszystkim przypadły one do gustu. Za dużo golizny! - grzmią internauci i nazywają ciążowe pamiątki aktorki tandetnymi.
Magdalena Drab
Joanna Moro nago w ciąży
fot. Instagram
Joanna Moro z sentymentem wspomina czas ciąży. Aby przypomnieć sobie i fankom, jak wtedy wyglądała, pokazała zdjęcia sprzed kilku miesięcy. Problem w tym, że aktorka jest na nich niemal całkiem naga!

Joanna Moro nago w ciąży

Joanna Moro pochwaliła się ciążową sesją. Na zdjęciach z brzuszkiem aktorka pokazała jednak tak wiele, że nie wszyscy fani są tym zachwyceni. Moro zapozowała do ciążowych zdjęć rozebrana jedynie do bielizny.

„Wielka przesada z tymi rozbieranymi zdjęciami”, „Prababki się w grobach przewracają. Obscena do n-tej” - komentują fani na Instagramie.


To nie pierwszy raz, gdy Joanna Moro wrzuciła do sieci swoje półnagie zdjęcia. Niedawno fanów oburzyły wakacyjne fotografie, na których Moro pokazała się topless w towarzystwie nastoletniego syna.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy