Joanna Moro pokazała bałagan w domu
fot. Instagram/joannamoro.official

Joanna Moro pokazała bałagan w domu. Fanki bezlitosne: „Dramat”

Joanna Moro opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których widać bałagan w jej kuchni. Pod postem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, jedna z fanek porównała nawet bałagan w domu Joanny do... studenckiego mieszkania, które ktoś sprząta raz w tygodniu.
Joanna  Biegaj
Joanna Moro pokazała bałagan w domu
fot. Instagram/joannamoro.official

Joanna Moro jest mamą trójki dzieci, więc tak jak każdej mamie - czasami brakuje jej czasu, np. na sprzątanie. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, ukazujące bałagan w jej kuchni. Niedawno także Ola Żebrowska pokazała obraz macierzyństwa bez upiększania, przyznając się, że chodzi w pidżamie i obgryza pizzę po dzieciach.

Bałagan w domu

Joanna zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia na których wyraźnie widać bałagan, jaki panuje w jej domu. Aktorka wytłumaczyła, że stan jej kuchni spowodowany jest tym, że niedawno tam gotowała: „Wczoraj i przedwczoraj po prostu było gotowanie , a jak jest gotowanie to są gary ;)))) i to jakie smaki”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Selfie z bałaganem - wywołało wczoraj mnostwo pozytywnych opinii ! No to wrzucam na walla. niech Wam będzie miło ;)))) A ja leniwie ubieram się , przeciągać i zaczynam ten wspaniały dżdżysty, zimny, pochmurny, szary dzień !!!! Razem damy rade ;))) poproszę tutaj o wzajemna adoracje pod postem , ze damy rady , kto jak nie my , ze już za pare dni wyjdzie słońce , ze w sumie cieszmy się , ze jesteśmy w domu , a nie na dworze 🤪🙈 i ze sprzątanie jest przecież super !!!! Wczoraj i przedwczoraj po prostu było gotowanie , a jak jest gotowanie to są gary ;)))) i to jakie smaki ... Miłego dnia nam wszystkim mimo przeciwności 🌸🌸🌸🌸

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Redakcja poleca: Jak być idealną mamą
Psycholog Adriana Klos radzi jak być mamą idealną, nie tracąc przy tym możliwości spełniania swoich marzeń.

Komentarze fanek

Fanki były bezlitosne dla Asi w swoich komentarzach. Jedna z nich porównała nawet bałagan w kuchni Joanny Moro do studenckiego mieszkania, gdzie sprząta się raz w tygodniu: 

„Szok. I jeszcze się chwali. W życiu ani ja ani moje dzieci czegoś takiego nie zrobiliśmy. Widziałam kiedyś coś podobnego u jakiegoś faceta studenta, który sprzątał raz w tygodniu. Są zmywarki”

„mmm no ja rozumiem małe dziecko, brak czasu, ale bez przesady... Czy to trzeba wywlekać na Instagram?”

„Dramat !!!”

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]

Źródło: Instagram​
 
Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 3 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy