Joanna Moro w koronie Matki Boskiej z dzieckiem
fot. Instagram/joannamoro.official

Joanna Moro pozuje z dzieckiem… w koronie Matki Boskiej! W komentarzach burza

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie owoce sesji, w której pozowała wystylizowana na Matkę Boską i zaapelowała do innych mam: „Wszystkie jesteśmy madonnami”. Wielu fanom się to jednak nie spodobało.
Aleksandra Zaborowska
Joanna Moro w koronie Matki Boskiej z dzieckiem
fot. Instagram/joannamoro.official
Sesje zdjęciowe Joanny Moro wywołują ostatnio kontrowersje w serwisach społecznościowych: niedawno aktorka zapozowała nago ze swoją córeczką Ewą. Na celebrytkę posypała się wtedy lawina krytyki. Aktorka jednak ponownie podzieliła się fotografiami, które naraziły ją na hejt obserwujących.

Joanna Moro jako Matka Boska?

Na najnowszych zdjęciach z córeczką Joanna ma na głowie promienistą koronę, która przypomina tę z obrazów Matki Boskiej. Sama aktorka opublikowała pod zdjęciem wpis ewidentnie nawiązujący do stylizacji:

„Korona ostatnio króluje, ale ta w innej odsłonie @eliana_photography_pl namówiła mnie na zdjęcia w odsłonie matki jako królowej - królowej życia , która razem z korona, berłem ciągnie cały tren obowiązków związanych z rola matki ... często dziś niedoceniana i pomniejszana , a przecież to lata pracy, wyrzeczeń i poświęcenia dla dobra naszego potomstwa i społeczności ... Mamuśki, dumnie nośmy bródkę uniesioną - wszystkie jesteśmy madonnami” (pisownia oryginalna – przyp. red.) – napisała rozanielona Joanna.

W komentarzach pod zdjęciem rozpętała się jednak prawdziwa wojna. Wielu obserwujących wyrażało swoją dezaprobatę, ale padły również agresywne obelgi pod adresem aktorki.

Niektórzy fani poczuli się na tyle dotknięci, że postanowili... nastraszyć aktorkę prokuraturą.


Joanna próbowała się bronić, tłumacząc, że wcale nie uważa się za Matkę Boską i że nie miała zamiaru urazić niczyich uczuć religijnych. Stylizacja sesji i towarzyszący jej opis nie pozostawiają jednak złudzeń.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Korona ostatnio króluje ... , ale ta w innej odsłonie @eliana_photography_pl namówiła mnie na zdjęcia w odsłonie matki jako królowej - królowej życia , która razem z korona, berłem ciągnie cały tren obowiązków związanych z rola matki ... często dziś niedoceniana i pomniejszana , a przecież to lata pracy, wyrzeczeń i poświęcenia dla dobra naszego potomstwa i społeczności ... Mamuśki, dumnie nośmy bródkę uniesioną - wszystkie jesteśmy madonnami 👸 #coronatimes #królowamatka #matkawkoronie #korona #dumnamama #matkapolka #rolamatki #motheranddaughter #matkaicorka #zloto #madonna #sesjamamaicorka #mamaija Polecam Wam bardzo kreatywny team @eliana_photography_pl i @makeantonina - pięknie , nowocześnie , przytulnie , z super pomysłami i dobra energia dziewczyny !

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy