Joanna Moro w ciąży
fot. ONS.pl

Joanna Moro zna już płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Aktorka w sierpniu ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Ma już dwóch synów. Czy tym razem będzie córeczka?
Milena Oszczepalińska
Joanna Moro w ciąży
fot. ONS.pl
Joanna Moro to kolejna gwiazda, która już niebawem zostanie mamą po raz trzeci. Aktorka nie ukrywa tego faktu, a wręcz przeciwnie, bardzo chętnie chwali się kolejnymi zdjęciami z powiększającym się brzuszkiem. Ostatnio pokusiła się nawet o profesjonalną ciążową sesję zdjęciową. Jej efekty możecie podziwiać na instagramowym profilu Joanny. Gwiazda przy okazji zdradziła też, że zna już płeć maluszka. Jak myślicie, spodziewa się chłopca czy dziewczynki?

Joanna Moro zostanie mamą

Aktorka, którą pokochały miliony Polaków za rolę Anny German w serialu o życiu piosenkarki, za kilka miesięcy dołączy do grona potrójnych mam. Ma już dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego, a w sierpniu zdradziła, że jest w trzeciej ciąży. Kogo tym razem gwiazda nosi pod sercem? Okazuje się, że płeć maluszka jest już znana. Joanna na razie nie zdecydowała się jednak na ujawnienie jej, a zamiast tego spytała fanów, jakie są ich przypuszczenia. Opublikowała też zdjęcie z profesjonalnej sesji ciążowej, na której widać, że brzuszek jest już delikatnie zaokrąglony. Okazuje się, że jest to jej pierwsza sesja w stanie błogosławionym. Ładnie wyszła?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Redakcja poleca: Płeć dziecka: czy lekarz może się pomylić - film
Na jakiej podstawie ginekolog określa płeć dziecka i kiedy wynik badania USG w ciąży może być fałszywy?

Płeć dziecka a kształt brzucha

Aktorce nieobce są teorie na temat tego, że od kształtu brzucha lub wyglądu w ciąży zależy płeć dziecka. W jednym z ostatnich postów na Instagramie napisała: „Kochani, jak myślicie, kto to będzie? Niektórzy mówią, że jeśli brzuch jak piłka, to chłopczyk albo, że dziewczynka zabiera urodę matce. Prawda, fałsz? Ja już wiem kogo nosze pod swym sercem. Jak myślicie?”
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)


Choć Joanna Moro jest dopiero na początku ciąży, już dopadły ją problemy ze spaniem, czyli jedna z bardziej uciążliwych ciążowych dolegliwości. Aktorka przyznała: „Już nastąpił ten czas, że w nocy mi się nie śpi..., tak jakoś kobiety w ciąży mają”. Stara się jednak nie narzekać, ale zawsze myśleć optymistycznie, dlatego dodała: „Niezależnie od samopoczucia staram się na wszystko patrzeć pozytywnie i szukać dobrych stron. To bardzo pomaga”. A wy jak radziłyście sobie z bezsennymi nocami w ciąży? Macie jakieś skuteczne metody?

Źródło: instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy