Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami. Pojawił się dowód
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl

Joanna Opozda jest w ciąży. Ostro odpowiada na insynuacje, że dlatego wyszła za mąż

Joanna Opozda i Antek Królikowski będą mieli dziecko. Jak zdradziła osoba z otoczenia pary, gdy aktor dowiedział się o ciąży, uznał, że należy wziąć ślub. Gwiazda w ostrych słowach odniosła się do tych doniesień.
Sylwia Arlak
Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami. Pojawił się dowód
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl
Plotki o tym, że Joanna Opozda  i Antek Królikowski zostaną rodzicami, krążą od kilku tygodni. Fani zwrócili uwagę na nietypowy fason sukni ślubnej, który miał ukrywać ciążowy brzuszek u panny młodej. Podczas ślubu, ksiądz wspomniał też o „potomstwie, którym Bóg ich obdarzył”, a nie, jak brzmi standardowa formuła, „obdarzy”.

Joanna Opozda spodziewa się pierwszego dziecka

Para długo nie odnosiła się do tych spekulacji. Joanna Opozda zwróciła się jedynie do wszystkich wątpiących w jej związek. „Wytrzymaliśmy już tydzień w małżeństwie” – napisała ostatnio na Instagramie. 

Wygląda jednak na to, że plotki się potwierdziły. Anonimowy informator portalu Pudelek twierdzi, że celebrytka jest w trzecim miesiącu ciąży! Antoni Królikowski podobno chciał, aby jego dziecko urodziło się w sformalizowanym związku.

„Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie” podkreśla informator Pudelka.  
 

Joanna Opozda dementuje plotki

Joanna Opozda przerwała milczenie i skomentowała doniesienia Pudelka na swoim profilu na Instagramie. „Wzięliśmy ślub z miłości, a nie z przymusu. Wiem, że to się niektórym nie mieści w głowach, ale można chcieć z kimś spędzić resztę życia, bo się go kocha” – napisała gwiazda, wyjaśniając, że zaręczyła się już w marcu tego roku. Od tamtej pory para miała planować ślub. 

„Dzieci na pewno będą, ale planowane i wyczekane” – podkreśliła Joanna Opozda, dodając, że raz na zawsze odcina się od plotek, jakoby jej małżeństwo było spowodowane ciążą. 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy