Joanna Opozda i Antoni Królikowski
fot. screen Instagram/Joanna Opozda

Joanna Opozda opublikowała oświadczenie. Słowa o dziecku zmuszają do myślenia

Po niezwykle trudnych i pełnych emocji dniach Joanna Opozda postanowiła wydać oświadczenie, w którym odniosła się do informacji rozpowszechnianych przez jej ojca. Potwierdziła pojawiające się od dłuższego czasu plotki.
Hanna Szczesiak
Joanna Opozda i Antoni Królikowski
fot. screen Instagram/Joanna Opozda
W opublikowanym na Instagramie oświadczeniu Joanna Opozda potwierdziła, że ona i jej mąż – Antoni Królikowski – spodziewają się dziecka. Nie chcieli, by informacja o ciąży aktorki przedostała się do mediów, jednak decyzję podjął za nich ojciec Joanny Opozdy. Dariusz Opozda ujawnił treść prywatnej korespondencji między nim a jego zięciem, w której pojawia się wiadomość o ciąży.

Joanna Opozda wydała oświadczenie

Na początku aktorka poinformowała, że dotkliwie odczuła nagonkę medialną, w której centrum się znalazła w ciągu ostatnich dni. Dlatego też postanowiła w końcu zabrać głos, by ukrócić wszelkie plotki, ale też poprosić o uszanowanie jej prywatności.

„Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej” – napisała Joanna Opozda i dodała, że informacja ta przedostała się do mediów wbrew jej woli.

W dalszej części wpisu aktorka przypomniała, jak trudny dla kobiet może być okres ciąży – i żadna z nich, niezależnie od tego, czy jest osobą publiczną, czy też nie, nie powinna doświadczać takiego stresu, z jakim ona musi się mierzyć w ostatnim czasie.

Życzymy aktorce dużo spokoju, którego tak bardzo teraz potrzebuje. A tym, którzy przyczynili się do pogorszenia jej stanu i wywołali tak szkodliwy w czasie ciąży stres  – więcej empatii i uwagi na drugiego człowieka.

Poniżej publikujemy pełną treść oświadczenia Joanny Opozdy:
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy