Joanna Opozda
fot. Instagram/asiaopoozda

Joanna Opozda właśnie wyszła ze szpitala!

Joanna Opozda kilka dni temu trafiła do szpitala. Choć aktorka nie informowała o tym oficjalnie, zdradził ją mały szczegół na ręce, który zauważyli czujni internauci.
Joanna  Biegaj
Joanna Opozda
fot. Instagram/asiaopoozda
Joanna Opozda kilka dni temu poślubiła Antoniego Królikowskiego. W mediach szybko pojawiła się informacja o tym, że Joanna jest w ciąży. Nowożeńcy po ślubie, który odbył się 7 sierpnia, mieli wylecieć w podróż poślubną na Madagaskar. Ich plany pokrzyżowała jednak choroba.

Ostatnio para została sfotografowana przez paparazzi pod swoim domem. Fani szybko dopatrzyli się, że na nadgarstku aktorki widnieje opaska ze szpitala. Świeżo upieczona małżonka potwierdziła te doniesienia na swoim profilu na Instagramie. Joanna Opozda wyjawiła, że trafiła ostatnio do szpitala. „Drodzy, pytanie co ze mną i czy ta opaska, którą mam na ręce, jest ze szpitala? Nie chciałam o tym mówić, ale to prawda, byłam w szpitalu kilka dni. Jak widać, nic się nie ukryje przed światem” – napisała.

Całkowity brak prywatności

Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych również wpis poświęcony braku prywatności. Wyznała, że nawet w tak szczególnym dniu, jakim jest ślub, nie mogli liczyć na spokój. Wyjaśniła też, że to właśnie działania paparazzi sprawiły, że nie byli uśmiechnięci i zadowoleni w tak wyjątkowym momencie. Od razu po pojawieniu się nowożeńców przed kościołem rzucił się na nich tłum fotoreporterów.

Prywatność aktorki nie została także uszanowana nawet w obliczu ciężkich wydarzeń. „Nie mają honoru ani godności, cały czas za nami jeżdżą. Nawet w tak intymnym i ciężkim dla mnie momencie, kiedy właśnie ledwo żywa wyszłam ze szpitala, robią mi zdjęcia” – skomentowała Joanna Opozda wydarzenia z ostatnich dni. 

Przykre jest, że fotoreporterzy nie potrafią uszanować prywatności pary nawet w takich sytuacjach jak ślub lub wyjście ze szpitala. Z uwagi na informacje o ciąży Joanny – mamy nadzieję, że pobyt w szpitalu nie wiązał się z żadnymi poważnymi dolegliwościami.
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy