GRY
 
 

Jobs - film w kinie przyjaznym rodzicom 19.09, Kraków

Zapraszamy na pokaz filmu Jobs do Kina pod Baranami.

jobs, film, materiały prasowe
Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.  Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.
 
Pokaz Baranków w Pieluchach osłodzi Mamy Cafe swoimi wypiekami i orzeźwiającymi smoothies.
czwartek, 19 września, godz. 11.00
JOBS | JOBS
reż. Joshua Michael Stern, USA 2013, 122’
 
 
Fascynująca historia geniusza, który dał światu komputer osobisty, smartfon, tablet i stworzył najbardziej rozpoznawalną markę świata - Apple. Był ekscentrykiem, buntownikiem, czasem szaleńcem. Zawsze uważał, że wie lepiej i zwykle się nie mylił. Od początku wiedział czego chce i potrafił o to walczyć. Był niełatwym partnerem w biznesie i w życiu. Steve Jobs. W roli tytułowej - Ashton Kutcher.
 
bilety: 12 zł, maluch gratis!
 
Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarniach Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) oraz Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!
 
 
KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl
 
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (1 ocena)

4.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj