Jordan, szczoteczki do zębów, szczoteczki dla dzieci
fot. materiały prasowe

Jordan - Pokochaj swoje zęby!

O zęby naszych pociech należy dbać już od najmłodszych lat. Trzyetapowy system Jordan zapewnia optymalną opiekę stomatologiczną dla dzieci w każdym wieku, od pojawienia się pierwszego zęba mlecznego aż do wyrżnięcia się zębów stałych.
Jordan, szczoteczki do zębów, szczoteczki dla dzieci
fot. materiały prasowe
Celem jest nauczyć dzieci prawidłowego mycia zębów przez zabawę i zapewnić, że ich zęby będą zdrowe przez całe życie. W programie Step-by-Step szczoteczka rozwija się wraz z dzieckiem, dopasowując się do wymagań wieku.  

Step by Step 0-2 lat

Mycie, Nauka, Gryzienie
Doskonała higiena jamy ustnej od pojawienia się pierwszego zęba mlecznego. Jordan 0-2 lat to idealny sposób na wyrobienie prawidłowych nawyków przy myciu zębów już u najmłodszych dzieci. Ergonomicznie ukształtowana rączka zapewnia doskonałą przyczepność dłoni zarówno rodziców, jak i dzieci. Co więcej, uchwyt spełnia także funkcję gryzaka podczas ząbkowania. Mała główka z bardzo miękkimi włóknami delikatnie czyści pierwsze ząbki, a równocześnie masuje dziąsła, łagodząc bolesny proces ząbkowania.
• Bardzo krótka główka chroni przed skaleczeniami/podrażnieniami
• Mała owalna główka z bardzo miękkimi włóknami
• Niebieskie włókna wskazują zalecaną ilość pasty

Step by Step 0-2 lat 
Cena: 8,49 pln
Włosie: bardzo miękkie
Redakcja poleca: O zęby mleczne trzeba dbać! Ale jak? Wyjaśnia ekspert [WIDEO]
Kiedy zacząć dbać o higienę jamy ustną dziecka i jak to robić właściwie? Kiedy pierwszy raz zabrać dziecko na wizytę do stomatologa? I jak często pojawiać się u dentysty? Podpowiadamy!

Step by Step 3-5 lat

Mlecznobiałe zęby mleczne
Szczoteczka Step by Step 3-5 lat została zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włosie ułatwiają czyszczenie powierzchni wokół zębów. Jest dostępna w 3 wersjach:
  • Z wbudowaną klepsydrą – rozwija u dzieci świadomość czasu i pomaga motywować dzieci (i rodziców) do odpowiednio długiego szczotkowania. Obrócenie klepsydry powoduje rozpoczęcie odliczania czasu do 2 minut.
  • Z dekoracyjnym uchwytem do powieszenia na lustrze.
  • Z osłonką podróżną.
Owalna główka z wyjątkowo miękkim włosiem przeznaczona do czyszczenia zębów mlecznych, plus wskaźnik ilości pasty.
Opcja z klepsydrą, dekoracyjnym uchwytem z przyssawką do zawieszenia na lustrze lub osłonką podróżną na wypadek noclegu poza domem lub podróży.
Wygodny uchwyt zapewnia komfort użytkowania rodzicom i dzieciom.

Step by Step 3-5 lat  
Cena: 8,49 pln
Z klepsydrą
Z zawieszką
Z zamknięciem
Włosie: miękkie

Step by Step 6-9 lat

Dociera wszędzie
Szczoteczka stworzona z myślą o szczególnych potrzebach dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Zintegrowany dodatkowy pęczek włosia dociera do zębów trzonowych i trudno dostępnych przestrzeni między zębami i dziąsłami – każdy ząbek będzie dokładnie wyczyszczony.
Dostępna jest w dwóch opcjach:
  • Z zawieszką i przyssawką do zawieszenia na lustrze.
  • Z osłonką podróżną
Okrągłe miękkie włosie szczoteczki z dodatkowym pęczkiem zapewnia optymalne czyszczenia zębów mlecznych i stałych, plus wskaźnik ilości pasty do zębów.
Zawieszka  lub osłonka podróżna.
Okrągły uchwyt zapewnia optymalne i dokładne szczotkowanie, wygodny dla rodziców i dzieci.

Step by Step 6–9 lat 
Cena: 8,49 pln
Z zawieszką
Z zamknięciem
Włosie: miękkie
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy