Jubileusz Warszawskiej Opery Kameralnej
fot. materiał promocyjny

Jubileusz 60-lecia Warszawskiej Opery Kameralnej – moc atrakcji dla dzieci i dorosłych

12 września mija 60 lat, odkąd została powołana do działania Warszawska Opera Kameralna. Z tej okazji odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, w którym będą mogli uczestniczyć dorośli oraz dzieci. Zarówno na jednych, jak i drugich czeka mnóstwo atrakcji!
Joanna  Biegaj
Jubileusz Warszawskiej Opery Kameralnej
fot. materiał promocyjny
Już 12 września, przechodząc przez bramę ogrodu Opery Kameralnej, goście znajdą się w innym, magicznym świecie, gdzie będzie królować Mozart – ukochany kompozytor Opery Kameralnej. W wyjątkowej scenerii, wśród drzew i kwiatów, dorośli będą moli posłuchać muzyki i obejrzeć spektakl, natomiast na maluchy czekają słodkości i konkursy. Najmłodsi będą mogli także wziąć udział w zajęciach teatralno-wokalnych i innych fantastycznych wydarzeniach. 

Program wydarzenia

W Magicznym Ogrodzie przygotowane będą następujące atrakcje:
  • 11.00 - spektakl pantomimy,
  • 12.00 - warsztaty teatralno-wokalne dla dzieci,
  • 13.00 - zajęcia taneczno-ruchowe FitMozart prowadzone przez Edytę Herbuś,
  • 14.00 - koncert kwartetu smyczkowego z MACV.

Przez cały dzień w Magicznym Ogrodzie czekają na Państwa mimowie, karykaturzyści, operowa fotobudka, manufaktura lizaków i konkursy. W Oranżerii jest przygotowana wystawa plakatów historycznych WOK – od najstarszych, tych z lat 60. po współczesne. A wieczorem jeszcze więcej Mozarta! Zwieńczeniem dnia obchodów 60-lecia będzie Gala „Mozart Night” z udziałem królowej baroku Simone Kermes, wielu wspaniałych gwiazd i Orkiestry MACV.
 

Miejsce: Dziedziniec przed teatrem WOK, Al. Solidarności 76b
Czas: 12 września 2021, godzina 10.00 – 16:00


Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w pełnym reżimie sanitarnym, zgodnie z aktualnymi wytycznymi rządowymi. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Dziecko słuchając muzyki szybciej zaczyna mówić
Muzyka rozwija wyobraźnię, kreatywność i umiejętność logicznego myślenia, a także przyspiesza naukę mowy. Sprawdź, jak wykorzystać muzykę w rozwoju niemowlaka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy