Julia Rosnowska urodziła
fot. ONS

Julia Rosnowska została mamą! W trakcie porodu interweniowała policja

Aktorka zdecydowała, że urodzi w domu, jednak sytuacja przybrała niespodziewany obrót wydarzeń.
Dominika Bielas
Julia Rosnowska urodziła
fot. ONS

Julia Rosnoska znana z seriali „Julia”, „Hotel 52”, czy „Droga do wolności” ogłosiła na Instagrmaie, że po raz pierwszy została mamą. Choć aktorka rzadko dzieli się szczegółami z życia prywatnego, tym razem zrobiła wyjątek, zdradzając, jak przebiegał poród. W sieci umieściła także urocze zdjęcie z maluszkiem.

Poród domowy

Okazuje się, że aktorka zdecydowała się na poród w domowym zaciszu: „No i stało się! W niedzielę przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad ranem w naszym domu urodził się Mały Człowiek! Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. A mianowicie jak absolutna superwoman. Jak dałam radę zrobić to, to absolutnie nic już nie może być „zbyt trudne”. Nagle całe zmęczenie i godziny porodu znikają, a kobieta to sama moc." - czytamy na Instagramie Julii.

„Miałam to ogromne szczęście, że podczas porodu byłam otoczona niesamowitą grupą wsparcia. Były ze mną dwie cudowne położne, które dały mi absolutne poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko będzie ok - nawet w tych momentach, kiedy myślałam, że to się już nigdy nie skończy i nie ma opcji żebym dała radę. Jestem im niezwykle wdzięczna za to, że wszystko przebiegło pięknie i bezpiecznie.” - wyznała.

Redakcja poleca: Jak wygląda sala porodowa - film
Zwiedzamy porodówkę razem z położną - zobacz, jak wygląda łóżko porodowe, worek sako i kącik noworodkowy.

Do drzwi zapukała policja

Nie obyło się bez niespodzianek. Okazuje się, że jeden z zaniepokojonych sąsiadów słysząc krzyki aktorki, wezwał policję. „Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili oraz w pewnym momencie... policja, która zapukała do naszych drzwi, wezwana przez przerażonego sąsiada. Żarty na bok - dobrze wiedzieć, że ludzie reagują, jak słyszą krzyki, a ja przepraszam sąsiadów za te nocne hałasy” - dodała aktorka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Rosnowska (@julia.rosnowska)

Na koniec też zaapelowała do wszystkich pań: „Kobieta to siła. Pamiętajcie, że mamy niesamowitą moc! A wszystkim siostrom, które przygotowują się do porodu, chcę przypomnieć, żeby prosiły o to, czego potrzebują. Niezależnie jaką formę porodu wybrałyście - zapoznajcie się z prawami jakie wam przysługują i nie bójcie się o nie walczyć. Bo to naprawdę może być piękne doświadczenie.”

Gratulujemy dzielnej mamie!

Źródło: Instagram

[content:0_26146,0_27090,0_27088,0_27087:CMNews]
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy