GRY
 
 

"Julka i kulka" - premiera w Teatrze Małego Widza

7.01.2012r., godz.10:00 oraz 12:00 Pierwszy w Polsce taneczny spektakl dla dzieci od 1. roku życia!

Teatr Małego Widza, Warszawa
Premierowe pokazy tanecznego spektaklu dedykowanego wyjątkowym, bo tym najmłodszym widzom.

"Julka i kulka"
to piękny, poetycki spektakl o emocjach, które towarzyszą dziecku w poznawaniu świata. Tyle barw i odcieni mają małe dziecięce radości i smutki… A świat - jest taaaaki wielki! I po brzegi wypełniony cudami. Dlatego tak fascynuje, ciekawi, inspiruje, mimo, że często bywa niezrozumiały i trudny. Kiedy się patrzy na świat oczami dziecka nic nie jest takie oczywiste. Nic nie jest skończone i dokonane, bo dzieci to mali odkrywcy i eksperymentatorzy.
Mamo! Tato! Spójrzcie ile rzeczy potrafi moja piłka – turla się , toczy i odbija, można ją podrzucać i łapać, można ją przytulić i pogłaskać. Można się na nią gniewać i złościć, cieszyć się, kiedy jest i smucić, kiedy jej nie ma.

Na scenie fantastyczna Justyna Banasiak, tancerka i gimnastyczka artystyczna, która reprezentowała Polskę na Olimpiadzie w Atenach. Muzykę skomponowała i wykonuje na żywo Izabela Lamik, niezwykle utalentowana wiolonczelistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Twórcą choreografii jest Julita Wojewódzka, tancerka i uwielbiany przez dzieci pedagog warszawskiej szkoły baletowej.

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Choreografia i reżyseria: Julita Wojewódzka
Występują: Justyna Banasiak oraz Izabela Lamik
Opracowanie muzyczne: Izabela Lamik
Scenografia i kostiumy: Katarzyna Adamczyk
Reżyseria światła: Sebastian Kozioł

Czas trwania: 30 min + 15 wspólnej zabawy
Wiek: 1-5 lat

Fundacja Teatru Małego Widza działa od czerwca 2011. Przez pół roku Teatr Małego Widza zagrał ponad 70 spektakli, które obejrzało około 3000 widzów. Jest to pierwszy w Polsce repertuarowy teatr dla najmłodszych (Early Years Theatre), jednak dzieci powyżej 5 roku życia również znajdą tu spektakle dla siebie. Teatr działa w sercu Starego Miasta w Warszawie, w odnowionych piwnicach Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej (SCEK), ul. Jezuicka 4.

więcej »
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj