Jurek Owsiak ogłosił wynik 29. finału
fot. screen/konferencja prasowa

Jurek Owsiak ogłosił wynik 29. finału WOŚP. Padł ABSOLUTNY REKORD!

W tym roku odbył się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzisiaj (29.03.2021 r.) Jurek Owsiak podał ostateczną sumę, którą udało się zebrać. Kwota zaskakuje i zachwyca, ponieważ padł absolutny rekord!
Joanna  Biegaj
Jurek Owsiak ogłosił wynik 29. finału
fot. screen/konferencja prasowa
Deklarowana kwota, jaką udało się zebrać WOŚP, wynosiła 127 495 626 zł. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej okazało się, że zebrana suma jest o wiele wyższa! W trakcie 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został pobity dotychczasowy rekord! Pieniądze ze zbiórki będą przeznaczone na dziecięcą otolaryngologię i diagnostykę głowy.

Rekordowa suma!

Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformował, że udało się zebrać 210 813 830 złotych i 10 groszy. Wynik jest jeszcze lepszy, niż rok temu. Wtedy WOŚP zebrała 186 133 610 złotych i 66 groszy. Oznacza to, że poprawiono poprzedni rekord o ponad 24 mln zł.
 
Jerzy Owsiak poinformował także, że trzydziesty finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku.

Źródło: konferencja prasowa

Zobacz także: 
Redakcja poleca: „Dzieci z Alleppo nie stanowią zagrożenia terrorystycznego. To są sieroty i trzeba im pomóc” – apeluje prof. Alicja Chybicka
Czy polscy rządzący otworzą swoje serca na pomoc dzieciom z Syrii? Dlaczego Polska Akcja Humanitarna uważa, że adopcja dzieci z Alleppo to nienajlepszy pomysł? Jaki głos w tej sprawie zabrali członkowie Parlamentarnego Zespołu ds. Dzieci?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy