Justyna Kowalczyk urodziła
fot. Instagram/justynakowalczyk

Justyna Kowalczyk urodziła! Znamy imię i płeć dziecka!

Justyna Kowalczyk po raz pierwszy została mamą. Biegaczka i jej mąż Kacper Tekieli powitali na świecie synka, dla którego wybrali bardzo oryginalne imię.
Joanna  Biegaj
Justyna Kowalczyk urodziła
fot. Instagram/justynakowalczyk
Justyna Kowalczyk w maju ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Przez kolejne miesiące publikowała na Instagramie zdjęcia, na których fani mogli podziwiać jej ciążowy brzuszek

Justyna Kowalczyk została mamą! 

Jak podaje serwis pomponik.pl, 2 września w jednym z krakowskich szpitali przyszło na świat pierwsze dziecko Justyny Kowalczyk i Kacpra Tekieli. Szczęśliwi rodzice zdecydowali się nazwać synka w bardzo oryginalny sposób – dostał on na imię Hugo.

5 września Kacper Tekieli, który zawodowo zajmuje się wspinaczką sportową, opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie gór. Sportsmenka pod najnowszym zdjęciem swojego męża zamieściła bardzo wymowny komentarz. Były to dwie emotikonki: serduszko oraz bobas. Tym samym dała ona do zrozumienia, że maluch pojawił się już na świecie. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami! My również gratulujemy szczęśliwym rodzicom!
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy