GRY
 
 

Justyna Steczkowska „Puchowe kołysanki”

Już 16 maja na rynku ukaże się płyta z wyjątkowo „puchową” zawartością. To zestaw 10 kołysanek dla dzieci skomponowanych i zaśpiewanych przez Justynę Steczkowską.

Album ukaże się w dwóch formatach.

Na edycji standardowej usłyszymy 10 utworów:

1. Już idziemy spać
2. Schowaj nos pod koc
3. Dobra jest noc
4. Kołysanki śpiewam Ci
5. Leonek
6. W skrzydłach snu
7. Zamknij oczka
8. Złotowłosy synku mój
9. Twój aniołek stróż
10. Mały czarodziej
 
Edycja specjalna wydana będzie w eleganckim digipacku. Na płycie, oprócz dwóch dodatkowych kołysanek, usłyszeć będzie można kilka urokliwych bajek autorstwa Joanny Krzyżanek i Marcina Ciseł, czytanych przez Justynę Steczkowską. Dodatkowo, edycja specjalna zawierać będzie bogato ilustrowaną książeczkę, w której umieszczone będą zdjęcia dzieci z różnych stron Polski i  świata zrobione przez Justynę.
 
Poniżej kilka słów od artystki:
„Kiedy urodziłam swojego pierwszego syna Leonka napisałam kilka kołysanek i nagrałam je dla niego, żeby nie czuł się osamotniony gdy wyjeżdżałam z domu na koncerty i wciąż słyszał mój głos. Tak bardzo je polubił, że nie chciał zasypiać bez nich bez względu na to czy byłam w domu czy też nie :-) Gdy przyszedł na świat nasz drugi syn Staś postanowiłam napisać kolejne, w prezencie dla niego – tak właśnie powstała płyta "Puchowe Kołysanki" dla dzieci.
To bardzo spokojne, miłe dla ucha piosenki mające za zadanie utulić nasze małe skarby, żeby im się dobrze spało. Zależało mi tez bardzo na tym, żeby płytka pięknie brzmiała, dlatego towarzyszą mi akustyczne instrumenty, mała orkiestra smyczkowi ambientowe brzmienia, które prowadzają dzieci w dobry nastrój, wyciszając po dniu przygód i pozwalają spokojnie zasnąć. Poza tym w wydawnictwie specjalnym będzie również dostępna do obejrzenia książeczka z galerią zdjęć dzieci z różnych stron Polski i świata zrobionych przeze mnie i kilka czytanych bajek”.
 
Pozdrawiam serdecznie,
Justyna Steczkowska
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj