Justyna Żyła narzeka na brak apetytu córki
fot. Instagram

Justyna Żyła ma problem z córką: dziewczynka nie chce jeść. To przez TikToka!

Justyna Żyła żali się na dietę córki. Podobno dziewczynka odmawia jedzenia, a mama winą za jej brak apetytu obarcza media społecznościowe. Nie obyło się też bez nawiązania do Piotra Żyły – Justyna Żyła ma podwójny powód do niepokoju o dziecko!
Magdalena Drab
Justyna Żyła narzeka na brak apetytu córki
fot. Instagram
Justyna Żyła jest załamana brakiem apetytu u córki. 9-letnia Karolina nie chce jeść mięsa ani warzyw. Zdaniem mamy to wszystko wina TikToka i dziwnej mody na niejedzenie. Co ma z tym wspólnego Piotr Żyła?

Justyna Żyła o córce: to cały ojciec!

Celebrytka pożaliła się na Instagramie, że jej córka uległa internetowej modzie i nie chce jeść podstawowych produktów. Mama musi jej przemycać mięso i ryby w innych potrawach (na zdjęciu z InstaStory Karolina zajada się czymś, co wygląda na zapiekankę). Justyna Żyła jest bowiem przekonana, że dziecko w wieku jej córki musi jeść mięso, zwłaszcza gdy intensywnie trenuje:

„Nie piszcie, że da się bez mięsa itd. Trenując z taką aktywnością fizyczną, którą ma 9-latka, trzeba dostarczać wszystkiego, a witamin, owoców, itd. nam nie brakuje. Jadła wszystko, póki TikTok nie zwołał tej mody, że mięso jest ble, zamienniki są złe, warzywa są złe... Szlag mnie trafia”.

Była żona Piotra Żyły wspomniała też o ojcu swoich dzieci. I to w typowy dla siebie, enigmatyczny sposób. Jej strach o dziecko jest podobno tym większy, że dziewczynka do złudzenia przypomina tatę. Nie wiadomo, czy chodzi o zamiłowanie skoczka do głodówek, jego szczupłą sylwetkę czy... krnąbrny charakter:

„Dobra, przyznam, młoda to cały ojciec, więc boję się podwójnie”.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy