Justyna Żyła narzeka na niskie alimenty
fot. Instagram/ justynazyla

Justyna Żyła narzeka na niskie alimenty na dzieci, a przecież to średnia krajowa

Czy była żona skoczka narciarskiego rzeczywiście ma powody do niezadowolenia? Jej zdaniem Piotr Żyła nie wywiązuje się należycie ze swoich obowiązków.
Milena Oszczepalińska
Justyna Żyła narzeka na niskie alimenty
fot. Instagram/ justynazyla
Justyna Żyła i Piotr Żyła byli małżeństwem przez dwanaście lat. W 2018 roku rozwiedli się, co było głośno komentowane w mediach. Zresztą zarówno Justyna, jak i Piotr często i chętnie mówili publicznie o powodach rozstania i ich relacjach, dlatego nie dziwne, że rozpadem ich małżeństwa interesowało się wielu fanów sportowca. Justyna Żyła wielokrotnie publicznie wypominała mężowi różne ich prywatne sprawy. Ostatnio zwierzyła się „Super Expressowi”, że otrzymuje niskie alimenty na dzieci, a w dodatku wpływają na konto nieregularnie, nawet z dwutygodniowym opóźnieniem.

Justyna Żyła narzeka na niskie alimenty

Była żona skoczka zdradziła „Super Expressowi”, że otrzymywane od Piotra Żyły alimenty w przeliczeniu na jedno dziecko są niższe niż aktualna najniższa krajowa, która wynosi 2600 brutto. Ponieważ jednak Justyna i Piotr mają dwoje dzieci, zatem łącznie otrzymuje na nie miesięcznie kwotę bliską średniego wynagrodzenia. Zdaniem fanów skoczka jego była żona nie ma na co narzekać, a w dodatku są przekonani, że to ona zachowuje się nie w porządku, nastawiając dzieci przeciwko ojcu.

Według Justyny Żyły sytuacja wygląda inaczej. W jej opinii kontakt Piotra z dziećmi jest kiepski, bo to on zupełnie o niego nie zabiega. „Nie mają żadnego kontaktu, ponieważ wyłączył dzieciom ich numery komórkowe. Nie dzwoni i nie interesuje się na co dzień dziećmi. Ostatni raz widział je miesiąc temu. Jedynie wysłał synowi na mail grafik spotkań na wrzesień. Syn odpisał, że nie jest mu potrzebny grafik, ponieważ nie chce widywać na spotkaniu partnerki swojego taty. Dzieci proszą tylko o czas sam na sam z ojcem, czego otrzymać nie mogą” – wyznała Justyna Żyła w rozmowie z "Super Expressem".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Jak wam się wydaje, Justyna Żyła rzeczywiście jest pokrzywdzona przez byłego męża i ma prawo do uskarżania się na obecną sytuację, czy przesadza i ma postawę roszczeniową?

Źródło: wp.pl

Zobacz także:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy