justyna zyla
fot. Instagram

Dzieci Żyły zostały BEZ AUTA? Justyna: „Piotr zabrał dzieciom samochód, a jego partnerka ma jaguara!”

Justyna Żyła nie przestaje oskarżać byłego męża o zaniedbywanie ich dzieci. Jej zdaniem Piotr Żyła zabiera dzieciom samochód, podczas gdy jego nowa partnerka jeździ luksusowym autem.
Magdalena Drab
justyna zyla
fot. Instagram
Justyna Żyła w dość zagmatwanym wpisie na Instagramie zasugerowała, że jej były mąż wciąż utrudnia życie jej rodzinie. Piotr Żyła miał odebrać byłej żonie samochód, który do tej pory służył dzieciom.

Justyna Żyła: Piotr zabrał dzieciom samochód

Od rozstania z Piotrem Żyłą Justyna Żyła nie szczędzi byłemu mężowi kąśliwych uwag i oskarżeń o zaniedbywanie potrzeb dwojga ich wspólnych dzieci. W jej ocenie Piotr ma słaby kontakt z dziećmi, nie interesuje się nimi na co dzień, a do tego płaci bardzo niskie alimenty (choć w rzeczywistości to średnia krajowa!). W najnowszym wpisie na InstaStories Justyna ujawniła, że skoczek zabrał jej samochód, z którego dotychczas korzystały jej dzieci. To oburzyło kobietę tym bardziej, że nowa partnerka Żyły chwaliła się niedawno w mediach sportowym jaguarem.

„(...) były mąż zabiera samochód tobie i naszym dzieciom, smutne (...) a ile za jego jaguara partnerka zapłaciła” − napisała Żyła.

Justyna Żyła dzieci nie mają samochodu
Chociaż post Justyny Żyły nie jest do końca zrozumiały, to kobieta twierdzi, że wpisy w mediach społecznościowych to jedyny sposób, w jaki może kontaktować się z byłym mężem. Szkoda tylko, że na tych publicznych przepychankach między byłymi małżonkami najbardziej cierpią dzieci.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy