justyna zyla
fot. Instagram

Dzieci Żyły zostały BEZ AUTA? Justyna: „Piotr zabrał dzieciom samochód, a jego partnerka ma jaguara!”

Justyna Żyła nie przestaje oskarżać byłego męża o zaniedbywanie ich dzieci. Jej zdaniem Piotr Żyła zabiera dzieciom samochód, podczas gdy jego nowa partnerka jeździ luksusowym autem.
Magdalena Drab
justyna zyla
fot. Instagram
Justyna Żyła w dość zagmatwanym wpisie na Instagramie zasugerowała, że jej były mąż wciąż utrudnia życie jej rodzinie. Piotr Żyła miał odebrać byłej żonie samochód, który do tej pory służył dzieciom.

Justyna Żyła: Piotr zabrał dzieciom samochód

Od rozstania z Piotrem Żyłą Justyna Żyła nie szczędzi byłemu mężowi kąśliwych uwag i oskarżeń o zaniedbywanie potrzeb dwojga ich wspólnych dzieci. W jej ocenie Piotr ma słaby kontakt z dziećmi, nie interesuje się nimi na co dzień, a do tego płaci bardzo niskie alimenty (choć w rzeczywistości to średnia krajowa!). W najnowszym wpisie na InstaStories Justyna ujawniła, że skoczek zabrał jej samochód, z którego dotychczas korzystały jej dzieci. To oburzyło kobietę tym bardziej, że nowa partnerka Żyły chwaliła się niedawno w mediach sportowym jaguarem.

„(...) były mąż zabiera samochód tobie i naszym dzieciom, smutne (...) a ile za jego jaguara partnerka zapłaciła” − napisała Żyła.

Justyna Żyła dzieci nie mają samochodu
Chociaż post Justyny Żyły nie jest do końca zrozumiały, to kobieta twierdzi, że wpisy w mediach społecznościowych to jedyny sposób, w jaki może kontaktować się z byłym mężem. Szkoda tylko, że na tych publicznych przepychankach między byłymi małżonkami najbardziej cierpią dzieci.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy