Justyna Żyła znowu jest samotną matką
fot. Instagram/justynazyla

Justyna Żyła znowu jest SAMOTNĄ MATKĄ? Poinformowała już swoich fanów!

Była żona Piotra Żyły bardzo otwarcie opowiadała o swoim nowym związku, który miał w końcu zapewnić jej szczęście. Niestety, relacja najwyraźniej nie przetrwała próby czasu.
Aleksandra Zaborowska
Justyna Żyła znowu jest samotną matką
fot. Instagram/justynazyla
Justyna Żyła bardzo często wykorzystuje swoją popularność do wbijania kolejnych szpil swojemu byłemu mężowi i jego obecnej partnerce. Niedawno pożaliła się tysiącom internautów, że Piotr Żyła odebrał jej samochód, którym woziła dzieci do szkoły. Regularnie też podkreślała, że jej nowy partner jest „tym jedynym”. Niestety, wygląda na to, że związek już się rozpadł.

Justyna Żyła znowu WYCHOWUJE DZIECI SAMOTNIE?

Chociaż Żyła nie ujawniała tożsamości swojego partnera, nadała mu pseudonim „A”. Jednak tuż po rozpoczęciu Nowego Roku, tajemniczy mężczyzna pojawiał się na Instagramie celebrytki coraz rzadziej.

W ostatni piątek Justyna postanowiła opublikować wymowne wideo na swoim profilu.
Justyna Żyła rozstała się z partnerem?
„Pierwszy wolny weekend "samotnej matki Polki". Dziwne uczucie” – podpisała film Żyła.

Czy to oznacza, że góralka jest znowu wolna?
 
Źródło: Pudelek, Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy