GRY
 
 

Największe targi dla rodziców i dzieci Mother&Baby już 18-19 czerwca w Warszawie

Chcesz spędzić pełen atrakcji weekend z dzieckiem oraz poznać najnowsze produkty dla rodziców i ich pociech? Przyjdź na targi Mother&Baby - już 18 czerwca w Warszawie.

targi Mother&Baby - Warszawa 18-19 czerwca - plakat

18-19 czerwca 2016 – targi odbędą się w Warszawie (teren Wyścigów Konnych) odbędzie się kolejna edycja największych targów dla rodziców i dzieci Mother & Baby!

To największa w Polsce impreza przeznaczona dla rodziców spodziewających się dziecka oraz tych już z małymi pociechami. Przez 10 lat wydarzenie zaskarbiło sobie serca rodziców w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie. Targi Mother & Baby skupiają w jednym miejscu Wystawców z branży dziecięcej, którzy mają do zaoferowanie produkty najwyższej jakości. Czekają jak co roku bezpłatne konsultacje medyczne, USG, ciekawe wykłady, warsztaty, szkoła rodzenia i wiele innych.

Moc atrakcji dla dzieci i rodziców

W Warszawie podczas Targów Mother & Baby jak co roku będziecie mogli skorzystać z wielu atrakcji i porad specjalistów czyli m.in.: bezpłatnego USG i ktg dla kobiet w ciąży, bezpłatnych konsultacji medycznych, ciekawych wykładów, spotkań ze specjalistami: dermatologami, położnymi, ortopedami, alergologami. W tym roku również bezpłatne badanie wzroku. Rodzice będą mogli wziąć także udział w warsztatach ze znanym fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim oraz spotkaniach z gwiazdami! Jak co roku do wygrania 1000 nagród, m.in. foteliki, wózki, akcesoria dla dzieci, zabawki, ubranka.
Poza tym: warsztaty wiązania chust, warsztaty fotelikowe, wyścigi raczkujących maluchów, tatusiowie w ciąży , sesje zdjęciowe, szkoła rodzenia  oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy dziecku, strefa zabaw z Lego Duplo, castingi dla dzieci, malowanie buziek,  plac zabaw , występy artystyczne, dmuchańce – skakańce, konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje.

Zobacz, co działo się w edycji 2015.

Cena biletu 15 zł, dzieci wstęp bezpłatny.

Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj