Hatchimals
fot. Materiały prasowe

Już w sprzedaży magazyn Hatchimals!

Gdzieś niedaleko nas istnieje ukryta kraina pełna magicznych stworzeń, roślin i kwiatów. To tajemnicze miejsce zwane jest Hatchtopią, a mieszkają w niej Hatchimals – urocze stworzonka, które aby wykluć się z cętkowanych jajek, potrzebują dużo miłości.
Hatchimals
fot. Materiały prasowe
Te kochające zabawę istoty od razu po wykluciu wypełniają swoją krainę śmiechem, przyjaźnią i dobrymi pomysłami. Jednak pewnego roku jajka stały się niespokojne, zanim jeszcze wykluły się z nich kolorowe stworzonka! Gdy udały się do Chichoczącego Drzewa, wydarzyło się coś niesamowitego – drzewo odsłoniło portal, przez który jajka przetoczyły się do naszego świata.

Do tej magicznej krainy zapraszają Hatchimals wraz z pierwszym numerem magazynu Hatchimals!
W środku znajdziesz mnóstwo zabaw, kolorowanek i komiks. Weźmiesz udział w quzie i dowiesz się, jaką parę najlepszych HATCHprzjaciół tworzysz ze swoją przyjaciółką. Odkryjesz też swoje magiczne imię i upieczesz HATCHciasteczka. Jeżeli kochasz przygody, odwróć stronę i przygotuj się na świetną zabawę ze swoimi nowymi przyjaciółmi Hatchimals! Z każdym magazynem otrzymasz też fantastyczne prezenty. W pierwszym numerze znajdziesz błyszczące naklejki i magiczne pierścionki.

Do twoich rąk trafi również wydanie specjalne magazynu Hatchimals, a w nim wielki plakat, gra z twoimi ukochanymi Hatchimals, mnóstwo zabawy i ciekawostek o tajemniczej Hatchtopii oraz wyjątkowy prezent – błyszcząca kosmetyczką z zestawem piękności małej miss!

Wydanie specjalne oraz magazyn Hatchimals z prezentami znajdziesz w kioskach i salonikach prasowych. Nie zwlekaj, bo Hatchimals czekają na ciebie!
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy