GRY
 
 

KĄCIK MALUCHA

Wodzisławskie Centrum Kultury stworzyło Kącik Malucha z myślą o najmłodszych. Oferujemy zajęcia dla dzieci w wieku od 2 do 10 roku życia w ramach Akcji Lato w Mieście.

wydarzenia
fot. Wodzisławskie Centrum Kultury
Z tego miejsca mogą także skorzystać rodzice spacerujący po okolicy z dziećmi każdego dnia (od poniedziałku do piątku) od godziny 10:00 do godziny 13:00.
Kącik wyposażony jest w stoliki, krzesełka, zabawki, gry planszowe, pluszaki, materiały plastyczne, mini zjeżdżalnię, tablice do rysowania czyli wszystko to, co sprawia radość naszym pociechom.
 
Zasady korzystania z kącika malucha:

Kącik malucha stanowi zamknięty plac zabaw dla dzieci w wieku od 2 do 10 roku życia
Kącik jest otwarty codziennie w miesiącach lipiec-sierpień w Wodzisławskim Centrum Kultury od godz. 10:00 do 13:00. Został utworzony specjalnie dla najmłodszych w sali klubowej WCK.
Codziennie do dyspozycji dzieci pozostanie jeden opiekun-animator.
WCK nie zezwala na pozostawianie dziecka przez prawnego opiekuna w kąciku malucha. Musi on być obecny na sali w trakcie zabaw.
Korzystanie z kącika malucha jest bezpłatne
Na wyposażeniu placu zabaw posiadamy basen z piłkami, maskotki, układanki, klocki, kręgle, pluszowe i gumowe piłeczki, kredki, farbki, wycinanki, papier, ślizgawkę, bujane koniki, tunel, kolorowe stoliki i krzesełka, gry planszowe, farby do malowania twarzy, tablice do rysowania kredą oraz różnego rodzaju zabawki.
Nie ma potrzeby rezerwowania miejsc.
Wyposażenie placu zabaw powinno być wykorzystywane zgodnie z jego przeznaczeniem.
Za bezpieczeństwo dzieci na placu zabaw odpowiedzialni są prawni opiekunowie


więcej »
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj