GRY
 
 

Kącik zabaw AMA

Nadchodzi jesień, jednak młode mamy nie muszą już oglądać jej zza okien własnych mieszkań. W Warszawie powstał właśnie salon SPA, który jest odpowiedzią na potrzeby rodziców z dziećmi.

Kącik zabaw w salonie wyposażyła Akademia Malucha Alantan.

Rodzice wiedzą jak ciężko jest zadbać o siebie, gdy ma się pod opieką małe dziecko. Ciągłe zabawy, zabiegi pielęgnacyjne malucha, spacery – na tym mamy spędzają większość dnia. Na pielęgnację własnego ciała kobietom nie starcza już czasu. Pora to zmienić! Na warszawskim Wilanowie powstał właśnie salon SPA „Bliss”, który nie tylko zadba o ciało kobiety, ale również zaopiekuje się jej maluszkiem na czas trwania zabiegów.

Salon „Bliss” posiada specjalny kącik do pielęgnacji maluszków oraz miejsce zabaw. Kącik jest przeznaczony zarówno dla niemowląt, jak i dzieci starszych. Zawiera stolik do przewijania, kosmetyki do pielęgnacji delikatnej skóry, kredki oraz kolorowanki – jest to wyposażenie, które do salonu SPA przekazała Akademia Malucha Alantan.

Akademia Malucha Alantan jest programem społecznościowym. Dostrzegając ogromne braki w zaopatrzeniu miejsc publicznych pod względem potrzeb rodziców z dziećmi, stara się wyjść naprzeciw i wesprzeć lokale w ich dążeniach do przyjazności maluchom. Od prawie trzech lat program gromadzi miejsca posiadające udogodnienia dla rodziców z dziećmi i zaopatruje je w niezbędne przy pielęgnacji malucha sprzęty i kosmetyki. Akademia Malucha Alantan stara się wpłynąć na właścicieli lokali usługowych, uświadamiając skalę zapotrzebowania na miejsca przyjazne dzieciom. – W dalszym ciągu jest bardzo mała ilość takich miejsc w stosunku do liczby rodziców z dziećmi, dlatego naszym zadaniem jest nieustanne mówienie o potrzebie tworzenia udogodnień dla najmłodszych – mówi Martyna Celebańska z Akademii Malucha Alantan. 

Salon SPA „Bliss” jest kolejnym lokalem dostrzeżonym przez Akademię Malucha Alantan. Jest to wyspa szczęścia w wielkim mieście – poza zabiegami kosmetycznymi dla dorosłych, jest możliwość zorganizowania w salonie urodzin dla maluchów.

AMA wspiera lokale usługowe w ich dążeniach do wysokich standardów pod względem komfortu i wygody maluszków. Na swojej stronie internetowej www.maluchama.pl udostępnia listę lokali przyjaznych rodzicom z dziećmi.


Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj