Agnieszka Kaczorowska urządza pokój dla córki
fot. ons.pl

Kaczorowska urządza pokój dla córeczki - będzie miała nawet basen!

Spokojnie, basen będzie z kuleczkami. Ale i tak jesteśmy pod wrażeniem - jest ekologicznie, pastelowo, ale... i drogo.
Agnieszka Majchrzak
Agnieszka Kaczorowska urządza pokój dla córki
fot. ons.pl
Aktorka wraz z mężem Maciejem Pelą na kilka miesięcy przed urodzeniem dziecka kupili dom, wymagający remontu. Czas szybko leci, córeczka Emilka od ponad 2 miesięcy jest już na świecie, a i urządzanie domu nabrało tempa. Celebrytka projektuje obecnie pokój dla dziecka. Aktorka pochwaliła się na Instagramie, jakie wybrała do niego rzeczy.

Będzie pastelowo i luksusowo

W życiu aktorki ostatnio wiele się dzieje, właśnie wróciła na plan filmowy "Klanu", co jednak, dzięki pomocy męża, nie przeszkadza jej w macierzyństwie i remoncie domu. Kaczorowska przyznała, że pokój dla Emilii urządza się najprzyjemniej. Nic w tym dziwnego, kupowanie mebelków i ozdób dla maleństwa to najbardziej wdzięczne zadanie! Wybrane przez tancerkę akcesoria dla dziecka wyglądają prześlicznie. Co więc znajdzie się w kąciku dziewczynki?

Będzie różowy basen z pastelowymi piłeczkami do zabawy oraz ogromna, drewniana skrzynia na zabawki, a także huśtawka. Ale to nie koniec. Sami zobaczcie, jak będzie wyglądał pokój dziecięcy córki Kaczorowskiej:
 
 
Redakcja poleca: Jak dziecko uczy się i rozwija przez zmysły? [WEBINAR 1.]
Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji „Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem” i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.

Kosztowny pokoik

W wyprawce do pokoiku dla córki aktorki znalazły się m.in.:
  • komplet pościeli z bambusową poduszką z uszami (ok. 180 złotych);
  • rożek (129 złotych);
  • gniazdko niemowlęce (179 złotych);
  • krzesełko królik (210 złotych);
  • pudełka do przechowywania zabawek (340 złotych);
  • puf szary zając (429 złotych);
  • lampka królik (259 złotych).

Akcesoria do pokoju córeczki Kaczorowskiej są wysmakowane, w stonowanych kolorach oraz wykonane z ekologicznych materiałów. Robią wrażenie, tak samo, jak ich ceny. - Może i ładne rzeczy, ale strasznie drogie - skomentowała jedna z internautek.  

Za basen z kulkami do pokoju córeczki Kaczorowskiej trzeba zapłacić ponad 300 złotych. Znalazłyśmy dla was podobne, równie atrakcyjne propozycje, ale w korzystniejszej cenie:

 

Lampki do powieszenia na ścianie lub postawienia na półce już od 12 złotych:

     
Najdroższym mebelkiem w pokoju Emilii będzie skrzynia na zabawki. Kosztuje aż 727 złotych, ale za to wykonana jest ręcznie z litego dębu, zaimpregnowanego ekologicznym i bezpiecznym olejo-woskiem. Ma bawełniany sznur i koła, dzięki czemu, gdy dziewczynka urośnie, będzie mogła jej używać jako pojazdu do zabawy.  

Oto tańsze propozycje ładnych i praktycznych pudełek do przechowywania zabawek dziecięcych:


Podoba się wam, jakie rzeczy do pokoju dla swojej córeczki wybrała Agnieszka Kaczorowska? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.

Źródło: plotek.pl
  [content:0_27279,0_27301,1_3340,2_1351:PsychologicalTest]  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy