Kaczorowska pokazała prawdziwą twarz
fot. instagram/agakaczor

Kaczorowska pokazała swoją PRAWDZIWĄ twarz. Dosłownie!

Agnieszka Kaczorowska pokazała się całkowicie bez makijażu! Młoda mama całkowicie akceptuje to, jak wygląda. Trudno się dziwić, wygląda świetnie!
Joanna  Biegaj
Kaczorowska pokazała prawdziwą twarz
fot. instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska sama przyznaje, że jej wspaniały wygląd to zasługa miłości, którą jest otaczana. Aktorka wiedzie spokojne życie u boku swojego męża. Para doczekała się także córeczki. Agnieszka wygląda świetnie, nawet w wersji saute! Może druga ciąża Agnieszki sprawiłaby, że aktorka prezentowałaby się jeszcze lepiej?

Agnieszka bez makijażu

Agnieszka pokazała, jak wygląda, gdy nie ma na twarzy makijażu. Wzięła udział w challenge'u, który ma na celu zwiększenie pewności siebie i samoakceptacji wśród kobiet. Dziewczyna nie miała na swojej twarzy ani grama makijażu! Zaczynając nagranie na InstaStories, skomentowała to tak: „Wczoraj Mama Prawniczka nominowała mnie do tego, aby nagrać coś bez filtra. Oto jestem, w pełnym słońcu, wybłyszczona na maksa”. 

Mimo że Agnieszka jest bez makijażu – wygląda świetnie! Sami zobaczcie!Agnieszska kaczorowska bez makijażu

Agnieszka Kaczorowska bez makijażu
 
Redakcja poleca: Elegancki makijaż na chrzest i komunię świętą – w 7 minut! [WIDEO]
Jak zrobić makijaż na uroczystości rodzinne wymagające specjalnej oprawy? Wizażystka pokazuje krok po kroku, jak się umalować szybko i pięknie, na chrzciny lub pierwszą komunię.

Samoakceptacja zamiast filtrów!

Tancerka nie ukrywała swojego entuzjazmu spowodowanego wyzwaniem. Zdradziła, że bardzo jej się ono podoba. „Ten challenge bardzo mi się podoba, ponieważ chodzi o samoakceptację, czyli temat mi bardzo, bardzo bliski. Natomiast słuchajcie, czasami filtry dodaje się nie tylko po to, aby polepszyć swój wygląd, ale na przykład po to, żeby było lepiej widać, bo jest się w ciemnym pomieszczeniu i można coś rozjaśnić”. 
 

Źródło: plotek.pl

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy