Agnieszka Kaczorowska ubiera córkę w Pepco
fot. Instagram/agakaczor

Kaczorowska reklamuje ubranka z PEPCO! Fanki: „Miło mnie Pani zaskoczyła”

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją córeczkę w nowej kolekcji ubranek z Pepco. Wiele mam ucieszyło się w komentarzach, że ich dzieci mają te same ubranka, co córka celebrytki. Niektóre jednak nie były zadowolone.
Aleksandra Zaborowska
Agnieszka Kaczorowska ubiera córkę w Pepco
fot. Instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska, która przebywa obecnie na wakacjach na Malediwach, regularnie pokazuje kulisy swojego luksusowego wypoczynku. Dlatego też zaprezentowanie nowej kolekcji ubranek z Pepco było dla części jej fanek zaskoczeniem.

Agnieszka Kaczorowska ubiera Emilkę w Pepco

„W sieci sklepów @pepcopl znajdziecie wyjątkową kolekcję - Organic Cotton z certyfikatem GOTS. My już mamy zestawy dla Emiśki - z organicznej bawełny, idealne na kolejne przygody!” – napisała pod zdjęciem tancerka i aktorka.

Wiele z fanek ucieszyło się, że mają te same ubranka, co córeczka Kaczorowskiej. Jedna z nich skomentowała nawet: „Miło mnie Pani zaskoczyła Pepco, ja bardzo lubię ich ubranka z tej serii”. Agnieszka udowodniła więc, że nie czuje potrzeby strojenia córeczki w drogie stroje i każda mama może się z nią łatwo utożsamić.
Internautki zachwycone reklamą Pepco u KaczorowskiejNiektóre jednak nie były aż tak zachwycone i zaczęły krytykować markę reklamowaną przez Kaczorowską.

„Pepco to wiocha!” – napisała jedna z nich.
Fanki Kaczorowskiej krytykują PepcoZnaczna większość fanek zadeklarowała jednak, że również często ubierają dzieci w tym sklepie.
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy