Kaczorowska pokazała pokój córki
fot. ons.pl

Kaczorowska pokazała, czym bawi się jej córeczka - uwagę przykuwa oryginalny dywanik

Tancerka pokazała, jak bawi sie jej córeczka. To strzał w dziesiątkę - takie zabawki najlepiej rozwijają niemowlęta. Też takie mamy tutaj!
Agnieszka Majchrzak
Kaczorowska pokazała pokój córki
fot. ons.pl
Młoda mama idzie jak burza - w lipcu urodziła córeczkę Emilkę, owoc miłości związku małżeńskiego z instruktorem tańca Maciejem Pelą, a już wróciła do gry w serialu "Klan" oraz prowadzenia zajęć w swojej szkole tańca. Młodzi rodzice finiszują także urządzanie rodzinnego gniazda - domu, który kupili jeszcze przed porodem, ale wymagającego dużego remontu. Dzięki relacji celebrytki na Instagramie wiemy, jak wygląda pokój Emilki i możemy podziwiać jego atrakcje.

Emilka bawi się na podłodze

Młoda mama bardzo chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia i tego, jak przebiega jej macierzyństwo. Młodzi rodzice zaliczyli już wspaniałe wakacje z córeczką, teraz jednak bardzo koncentrują się na zakończeniu urządzania domu.

Dwa miesiące temu Kaczorowska przyznała, że pokój dla Emilki projektuje się jej najlepiej. Nic w tym dziwnego, kupowanie mebelków i ozdób dla maleństwa to najbardziej wdzięczne zadanie! Mogłyśmy wówczas podziwiać, jakie to atrakcje wymyśliła dla córeczki mama - zpalanowała m.in. basen z kulkami oraz uroczą huśtawkę.

Teraz Agnieszka Kaczorowska pokazała na InstaStory, jak bawi się jej córka. Na dywanie, na którym maleństwo leży na brzuszku, sporo jest zabawek rozwijających zmysły maleństwa. Są grzechotki, słodki miś i interaktywny słonik.

Młoda mama wie, że na takim etapie rozwoju najlepiej wykładać maleństwo na brzuszku, dzięki czemu jego ciałko, a zwłaszcza jego kręgosłup będą się wzmacniać. Dzięki temu maluch ma coraz silniejsze mięśnie, poprawia się też koordynacja jego rączek i nóżek, co pozwala dziecku przesuwać się na brzuszku do przodu lub do tyłu.

 
Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój dla dziecka
 
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Zabawki rozijające zmysły dziecka

Tym, co przykuwa szczególną uwagę, jest dywanik, na którym leży dziewczynka. Jest w kolorze niebieskim ze wzorem przedstawiającym mapę świata. Przy każdym kontynencie jest zwierzątko, charakterystyczne dla danego miejsca.
 

Jeżeli podoba się wam dywanik córeczki Kaczorowskiej znalazłyśmy dla was równie urocze, w bardzo dobrej cenie:


Wśród zabawek dla małej Emilki wyróżnia się niebieski słonik. To interaktywna zabawka zachęcająca dziecko do wyciągnięcia rączki w jej kierunku - ma kolorowe przyciski, wydaje dźwięki i melodie. To najlepszy sposób, aby rozwijać sprawność paluszków niemowlaka i doskonalić chwyt jego dłoni.
 

Słoniki są słodkie, a interaktywne zabawki wspaniale rozwijają dzieci - mamy tutaj kilka propozycji dla niemowlaka:

Agnieszka Kaczorowska została mamą pięć miesięcy temu. Gwiazda wielokrotnie powtarzała, że macierzyństwo sprawia jej ogromną radość. Sądząc po zdjęciach, Emilka rośnie jak na drożdżach i z każdym dniem robi postępy. Gratulujemy!

Jakie zabawki polecacie dla kilkumiesięcznego niemowlaka? Podzielcie się swoim doświadczeniem w komentarzach.

Źródło: plotek.pl

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy