Agnieszka Kaczorowska wybrała już imię dla drugiego dziecka
fot. instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska wybrała imię dla drugiego dziecka! Tym razem będzie syn?

Agnieszka Kaczorowska niedawno po raz pierwszy została mamą, ale już planuje kolejne dziecko! Wybrała nawet imię dla niego! Chłopiec będzie się nazywał Stefan.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Kaczorowska wybrała już imię dla drugiego dziecka
fot. instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu została mamą małej Emilki. Aktorce bardzo służy macierzyństwo i doskonale sprawdza się w tej roli. Aga zdradziła ostatnio, że planuje powiększenie rodziny! Kobieta zdecydowała już nawet, jakie imię nada maleństwu! 

Kolejne dziecko

Tancerka opowiedziała o swoich planach powiększenia rodziny: „Chcielibyśmy, żeby Emilka miała rodzeństwo, ale jeszcze nie wiemy kiedy... Wszystko musimy mądrze poukładać i zaplanować. Nie chcemy tego robić spontanicznie”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mój każdy dzień wygląda trochę inaczej, ale ma też sporo elementów wspólnych. ☺️ Weekendy bardzo nie różnią się od innych dni tygodnia, bo czasem to one są mocniej wypełnione zadaniami. 💪🏻 Jeżeli nie jadę na plan zdjęciowy, to pracuję nad swoimi projektami w domu. Najlepiej się skupić, gdy Emilka drzemie i zawsze chcę w pełni wykorzystać ten czas. Jest to też pora na przekąskę, dlatego aby było szybko, smacznie i zdrowo, to często wybieram owsiankę bądź jaglankę @mynaturalday od Dr. Oetkera.👌🏻 Bardzo Wam polecam i nie rozpisuję się już dłużej, tylko lecę do komputera. Dobrej niedzieli! #mynaturalday

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Redakcja poleca: Czy dziecko może mieć na imię... Tradycja? [WIDEO]
Jak to jest z imionami? Czy rodzice mogą puścić wodze fantazji? Czy dziecku można dać na imię Tradycja? A Mercedes? A Antek, zamiast Antoni? Możesz się zdziwić...

Wybór imienia

Aktorka zdradziła, że chciałaby mieć synka, ma już nawet wybrane imię dla niego. Agnieszka postawiła w tym przypadku na tradycję, ponieważ zamierza nadać dziecku na imię Stefan.

Źródło: Twoje Imperium

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy