Jaki kalendarz adwentowy dla chłopca?

Kalendarze adwentowe, które ucieszą małego chłopca

Szukasz adwentowej niespodzianki dla małego fana futbolu lub motoryzacji? Przejrzeliśmy kalendarze adwentowe, które można kupić w internecie i wybraliśmy pięć, które ucieszą małego chłopca.
Małgorzata Wódz
Jaki kalendarz adwentowy dla chłopca?
Choć jedna mała czekoladka zjedzona w ciągu dnia raczej dziecku nie zaszkodzi, zamiast kalendarza ze słodyczami, lepiej jednak podarować maluchowi coś oryginalnego. Od kilku lat producenci zabawek prześcigają się w pomysłach na oryginalne kalendarze adwentowe dla dzieci. Oto kilka takich, które ucieszą chłopca. Wszystkie bez problemu kupisz w internecie.

Polecamy:

1. Kalendarz adwentowy FIFA 2019

Taki prezent ucieszy miłośnika piłki nożnej i rodziców także, bo pozwoli zapanować nad nieustającymi prośbami o kolejne karty z piłkarzami. Przynajmniej przez miesiąc... Zestaw zawiera 6 saszetek z kartami, 12 kart specjalnych oraz 8 kart z limitowanej edycji.
Producent: Panini. Cena: 119 zł

 
kalendarz adwentowy FIFA
Redakcja poleca: Jak zrobić kalendarz adwentowy z krasnoludkami? [WIDEO]
Kalendarz adwentowy w kształcie krasnoludków to bardzo oryginalny i uroczy pomysł, który na pewno spodoba się twojemu dziecku. Jego wykonanie jest całkiem proste!

2. Kalendarz adwentowy Hot Wheels

Idealny prezent na czas adwentu dla miłośnika czterech kółek. W kalendarzu znajduje się 8 samochodzików Hot Wheels i 16
dodatkowych motoryzacyjnych niespodzianek.
Producent: Mattel, Cena: 119 zł
Kalendarz adwentowy Minionki

3. Kalendarz adwentowy Akcja straży pożarnej

Po otwarciu wszystkich 24 okienek kalendarza dziecko otrzyma pełen zestaw figurek i tekturową dekorację, dzięki której przeprowadzi prawdziwą akcję straży pożarnej na placu budowy. Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 4-10 lat.
Producent: Playmobil. Cena: 77 zł
Kalendarz adwentowy Playmobil

4. Kalendarz adwentowy Minionki

Dużo radości dla fana śmiesznych żółtych ludzików. W zestawie znajdują się 24 niespodzianki – figurki 3D Minionków, a także breloczki do kluczy, naklejki, opaski na rękę, puzzle, a nawet gra planszowa.
Cena: 103 zł
Kalendarz adwentowy Minionki

5. Kalendarz adwentowy Samochód drewniany

Masz już 24 niespodzianki na adwent dla swojego małego chłopca? Pozostaje tylko znaleźć ciekawe opakowanie na te prezenty. Ta drewniana ciężarówka ma 24 szufladki – każda o wymiarach 4,5 x 2,5 x 5,5 cm (z każdej strony jest ich po 12). Wykonanie ze sklejki gwarantuje, że możecie napełniać ją drobnymi niespodziankami również w przyszłym roku.
Cena: 49 zł
Kalendarz adwentowy Samochód
Zobacz też:
 
Doładuj
Przeładuj