Jaki kalendarz adwentowy dla chłopca?

Kalendarz adwentowy dla chłopca: najlepsze kalendarze z Lego, Playmobil i Hot Wheels [6 HITÓW]

Kalendarz adwentowy dla chłopca ucieszy małego fana futbolu, klocków lub motoryzacji. Najlepsze kalendarze adwentowe z zabawkami można kupić w internecie nawet za mniej niż 100 zł. Dla małego chłopca polecamy kalendarze z klockami, samochodami i kartami piłkarskimi FIFA.
Małgorzata Wódz
Jaki kalendarz adwentowy dla chłopca?
Kalendarz adwentowy może być przygotowany specjalnie dla chłopca. Zamiast kalendarza ze słodyczami podaruj synkowi coś oryginalnego. W sklepach nie brak pomysłowych kalendarzy adwentowych dla chłopców: z samochodami, klockami Lego, piłkarzami i... Minionkami. Za większość kalendarzy zapłacisz niewiele ponad 100 zł. 

Kalendarz adwentowy z zabawkami dla chłopców

Dobrze, jeśli kalendarz adwentowy dla chłopca wypełniony będzie zabawkami, które zebrane razem utworzą niepowtarzalną kolekcję, np. klocków, kart czy figurek. Albo pozwolą zbudować kosmiczny pojazd. Wtedy otwieranie kolejnych skrytek w kalendarzu adwentowym dostarczy jeszcze więcej emocji.

Kalendarz adwentowy dla chłopca:
Redakcja poleca: Kalendarz adwentowy dla dziecka: jak zrobić samodzielnie? [WIDEO]
Kalendarz adwentowy dla dziecka może zapewnić dużo zabawy całej rodzinie. Taki kalendarz zrobiony przez dzieci będzie piękną przedświąteczną ozdobą w pokoju małego dziecka, a nawet niemowlaka, ale sprawdzi się także do przedszkola czy do szkoły!

1. Kalendarz adwentowy dla chłopca: karty piłkarskie FIFA

Taki kalendarz dla chłopca ucieszy miłośnika piłki nożnej oraz jego rodziców, bo pozwoli zapanować nad nieustającymi prośbami o kolejne karty z piłkarzami. Przynajmniej przez miesiąc... Kalendarz adwentowy FIFA zawiera 6 saszetek z kartami, 12 kart specjalnych oraz 8 kart z limitowanej edycji.
Cena: 119 zł

 
kalendarz adwentowy dla chłopca z kartami FIFA
KALENDARZ ADWENTOWY FIFA 2021
ALLEGRO
119,00 zł

2. Kalendarz adwentowy dla chłopca: Hot Wheels

Kalendarz adwentowy z samochodami to idealny prezent na czas adwentu dla chłopca − miłośnika czterech kółek. W kalendarzu znajduje się 8 samochodzików Hot Wheels i 16 dodatkowych motoryzacyjnych niespodzianek.
Cena: 119 zł
Kalendarz adwentowy dla chłopca hot wheels
KALENDARZ ADWENTOWY HOT WHEELS
ALLEGRO
84,50 zł

3. Kalendarz adwentowy dla chłopca: Playmobil

To kalendarz adwentowy dla chłopca z klockami Playmobil, które zebrane razem pozwalają zainscenizować akcję straży pożarnej. Po otwarciu wszystkich 24 okienek kalendarza dziecko otrzyma pełen zestaw figurek i tekturową dekorację, dzięki której przeprowadzi prawdziwą akcję strażaków na placu budowy. Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 4-10 lat.
Cena: 77 zł
Kalendarz adwentowy dla chłopca Playmobil
KALENDARZ ADWENTOWY AKCJA STRAŻY POŻARNEJ
ALLEGRO
71,80 zł

4. Kalendarz adwentowy dla chłopca: Minionki

Zabawny kalendarz adwentowy z Minionkami to dużo radości dla fana śmiesznych żółtych ludzików. W zestawie dla chłopca znajdują się 24 niespodzianki – figurki 3D Minionków, a także breloczki do kluczy, naklejki, opaski na rękę, puzzle, a nawet gra planszowa.
Cena: 103 zł
Kalendarz adwentowy dla chłopca Minionki
KALENDARZ ADWENTOWY MINIONKI
ALLEGRO
103,00 zł

5. Kalendarz adwentowy: samochód drewniany

Gotowy kalendarz adwentowy dla chłopca możesz wykorzystać, jeśli masz już skompletowane 24 prezenty do schowania w środku kalendarza. Ta drewniana ciężarówka ma 24 szufladki – każdą o wymiarach 4,5 x 2,5 x 5,5 cm (z każdej strony jest ich po 12). Solidne wykonanie ze sklejki gwarantuje, że możesz napełniać ją drobnymi niespodziankami również w przyszłym roku.
Cena: 55 zł
Kalendarz adwentowy dla chłopca samochód
KALENDARZ ADWENTOWY DREWNIANY SAMOCHÓD
ALLEGRO
54,99 zł

6. Kalendarz adwentowy dla chłopca: Lego Star Wars

Małemu chłopcu, który kocha i klocki Lego, i sagę Star Wars, trudno podarować lepszy prezent niż kalendarz adwentowy z figurkami z Gwiezdnych Wojen. Ten kalendarz adwentowy kryje aż 24 elementy Lego: minifigurki, pojazdy oraz kody do odblokowania treści w grze Star Wars. Wszystkie prezenty z kalendarza dziecko może układać na planszy dołączonej do zestawu.
Cena: 93 zł
kalendarz adwentowy dla chłopca lego star wars
LEGO STAR WARS KALENDARZ ADWENTOWY
ALLEGRO
93,39 zł


Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy