GRY
 
 

KALIMBUSEM dookoła świata

PIĄTKI, godz.17:30-18:30 zajęcia podróżnicze dla dzieci 4-9lat w Kalimbie.

wydarzenia, kalimba
Abyś mógł stać się prawdziwym podróżnikiem, musi Cię coś do tego zachęcić, coś zaciekawić...Tym czymś mogą być nasze spotkania!

Hej mali podróżnicy! Młodzi odkrywcy, którzy na razie tylko marzą o dalekich krajach i ci którzy już wiele z nich zwiedzili - Zapraszamy Was do aktywnego i twórczego spędzenia czasu w Kalimbie!

Na każdych zajęciach przenosimy się do wybranego kraju gdzie będziecie mogli poznać ciekawe zwyczaje tubylców, przyjrzeć się nieznanym gatunkom zwierząt, dowiedzieć się co niesamowitego może Was tam spotkać. To wszystko w atmosferze wspólnej zabawy i śmiechu. Dla każdego coś miłego, bo czekają was prace plastyczne, manualne, zabawy ruchowe, muzyczne, gry edukacyjne, baœnie, kulinarne atrakcje i nie tylko!

Przyprowadźcie ze sobą dorosłych. Będą mogli odpocząć przy kawie czekając na Was w sąsiednich salach. Jeśli kraj, który odwiedzamy jest Wam znajomy - byliście tam lub macie ciekawe informacje, pamiątki z tamtego regionu to zachęcamy do przyniesienia ich i podzielenia się wiedzą z innymi. Możecie też zgłaszać propozycje kolejnych miejsc, które odwiedzimy. Pakujcie plecaki wyobraźni i przybywajcie! Odjazd Kalimbusa w każdy piątek o 17tej!

koszt zajęć : 30zł, karnet na miesiąc : 100zł
Zapisy:kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953

3 lutego PIĄTEK godz. 17:30
Kongo
Czy słyszeliście o King Kongu? Wybierzcie się razem z nami na wyprawę po dżungli jego śladami. Tutaj w samym środku Afryki mieszkają ciekawe wielkie małpy- goryle. Dowiecie się o nich co nieco.  Zapraszamy do kalimbusa!

10 lutego PIĄTEK godz. 17:30
Indie
W bollywoodzkich rytmach przenosimy się do tajemniczych Indii. A tutaj mnóstwo atrakcji- zaklinanie kobry, wąchanie przypraw, odpowiedzi na pytania: czym jest Ragoli i po co ?Hindusom kropki na czole i moc wesołej zabawy!

17 lutego PIĄTEK godz. 17:30
Grecja
W rytm tańca Sirtaki, wąchając oliwę z oliwek, wspominając o lecie przenosimy się w piątek do Grecji. Zapraszamy wszystkich małych podróżników!

24 lutego PIĄTEK godz. 17:30
Holandia
Zapraszamy na wycieczkę kalimbusowymi rowerami po malowniczej krainie wiatraków, chodaków, tulipanów i sera- Holandii! Małych uczestników czeka moc zabaw i atrakcji. Do zobaczenia!
KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz

Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj