GRY
 
 

Właśnie ruszyła kampania edukacyjna „Ciąża-Świadome macierzyństwo”

Jesteś w ciąży, a może właśnie zostałaś mamą? Jeśli tak, ta kampania jest skierowana do ciebie! Właśnie wystartowała kampania edukacyjna „Ciąża-Świadome macierzyństwo”. Dowiedz się więcej o kampanii i bądź świadomą mamą!

Kampania edukacyjna „Ciąża-Świadome macierzyństwo” - okładka
fot. materiały prasowe
Jak przygotować się do świadomego macierzyństwa? Jakie badania powinna wykonać przyszła mama i na co powinna uważać w trosce o zdrowie swoje i maluszka? Jak powstrzymać rotawirusy? Kiedy stwierdza się konflikt serologiczny oraz w jakim stopniu medycyna estetyczna może okazać się pomocna dla kobiet nie akceptujących swojego ciała po porodzie i jak wrócić do formy sprzed ciąży. Już dziś wraz z Gazetą Wyborczą ukazała się kampania edukacyjna „Ciąża-Świadome macierzyństwo” jako specjalny dodatek tematyczny. Partnerem głównym kampanii jest Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, a patronem medialnym serwis Babyonline.pl.
 

Celem kampanii jest szeroka edukacja czytelników na temat świadomego macierzyństwa odnośnie do zachowań prozdrowotnych przygotowujących do nieodwracalnej roli mamy i taty. Chcielibyśmy zwrócić też szczególną uwagę na rozwój dziecka w poszczególnych etapach życia. Poruszamy najistotniejsze obszary związane z wyjątkowym czasem jakim jest ciąża i macierzyństwo. Omawiamy  zagadnienia związane z profilaktyką ginekologiczną, konfliktem serologicznym i coraz częściej występującym problemem niepłodności. Podpowiadamy jak rozpoznać cukrzycę ciążową oraz jak powinna wyglądać dieta kobiety w ciąży. Edukujemy, jak radzić sobie z zaparciami oraz jak przezwyciężyć trudny moment ząbkowania maleństwa. Wskazujemy najlepszy klimat dla mamy i dziecka oraz doradzamy w jaki sposób dbać o prawidłowy rozwój malucha. Budujemy świadomość na temat jak szalenie istotna w życiu mamy i dziecka jest woda.  

Cały dodatek możesz także pobrać w wersji pdf.
Redakcja poleca: Nadepnięcie na lego oraz 9 sytuacji, w których mama mówi słowo na „k”
Co mówi mama, która nadepnie bosa stopą na klocek lego? Zobacz sytuacje znane tylko mamom, w których ciężko nie zakląć.

Ocena (1 ocena)

6.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj