Karmienie piersią jest piękne i całkowicie normalne
fot. Instagram/kerrrbearrr22

Przyjrzyj się. Te zdjęcia to coś więcej niż „piękne obrazki”

Te zdjęcia udowadniają, że karmienie piersią może być piękne, jednak przede wszystkim jest... zupełnie naturalne.
Hanna Szczesiak
Karmienie piersią jest piękne i całkowicie normalne
fot. Instagram/kerrrbearrr22
Mleko mamy to najcenniejszy pokarm, jaki dziecko może dostać w pierwszych miesiącach życia. Mimo to, widok karmiącej mamy wciąż wzbudza kontrowersje. Z jednej strony pojawia się temat karmienia w miejscach publicznych i oburzenie na widok „nagich” kobiecych piersi, z drugiej strony pozostaje kwestia intymności i tego, jakie zdjęcia publikujemy w Internecie. 

Coś więcej niż mleko

Zdjęcia, które zaraz zobaczycie, mają w sobie mnóstwo magii, a do tego pokazują, że karmienie piersią jest... zupełnie normalne. Być może nawet przeciwniczki publikowania tak intymnych zdjęć ulegną ich urokowi?

Zauważcie, co łączy te wszystkie zdjęcia – „drzewo życia”. Mleko mamy jest wyjątkowe. Dzięki niemu rodzi się nowe życie, zdrowe i silne. Dla nas to jeden z najpiękniejszych sposobów przedstawienia karmienia piersią... Jeśli kogoś jeszcze oburza widok karmiących mam, powinien zobaczyć te zdjęcia. Według nas są olśniewające!

 

Takie zdjęcie to nie tylko sposób na ukazanie piękna i normalności karmienia piersią, ale również wspaniała pamiątka dla mamy... Jeśli tak jak my chcecie zobaczyć ich więcej, wyszukajcie na Instagramie hashtagu #normalizebreastfeeding. My jesteśmy oczarowani...

Czytaj także: Panna młoda w białej sukni i z dzieckiem przy piersi?
Redakcja poleca: Jak karmić piersią niemowlę?
Powodzenie w karmieniu piersią często zależy od tego, co wydarzy się w pierwszych dniach życia dziecka. Sprawdź najważniejsze zasady karmienia piersią niemowlaka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy