DiRoma
fot. instagram.com/diromaphotography

Karmienie piersią w coraz odważniejszych odsłonach!

Walczą o akceptację, bo ich dzieci nie są już takie małe.
DiRoma
fot. instagram.com/diromaphotography
Jeszcze nie milkną echa głośnego zdjęcia, jakie Patrycja Czop opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym karmi piersią swojego 2-letniego syna, a już w sieci pojawiły się kolejne odważne zdjęcia tym razem młodej Amerykanki. Yaki di Roma postanowiła zrobić sobie całą sesję z 3-letnim synem, który jest karmiony piersią w różnych pozach i stylizacjach.

Czy to nie przesada?

Pani Patrycja wstawiając zdjęcia na swój profil pozdrowiła wszystkich przeciwników karmienia piersią. Wywołała tym samym ogromną burzę. Podobnie jak Yaki, która chce przekonać inne mamy do tego naturalnego zachowania. Jej syn choruje na autyzm, zatem bliskość z mamą jest dla niego podwójnie ważna. Stąd pojawił się pomysł na tak zaskakującą sesję. Jednych to oburza, drugich motywuje do dyskusji. Na pewno zwraca uwagę na problem jakim jest karmienie dzieci, które już nie są niemowlakami. Pojawiło się wiele głosów krytykujących całą sesję. Dla niektórych jest zbyt odważna, jednak takie zdjęcia zmuszają do refleksji. Yaki zapewnia w wywiadach, że chce zrobić dla swojego dziecka wszystko, aby czuło się bezpiecznie. Nie wiemy jednak, czy w przyszłości zdjęcia te będą podobały się ich małym bohaterom.
 
Zobacz także: Prawdziwa twarz karmienia piersią. To zdjęcie wyraża więcej niż słowa
 
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.

Propagowanie karmienia piersią czy szum w mediach?

Na dobrą sprawę takie zdjęcia są jak najbardziej potrzebne, bo wywołują słuszną dyskusję. Stoi za nimi konkretne przesłanie, tylko czy faktycznie chodzi o karmienie piersią, czy o szum, jaki takimi zdjęciami można wywołać? Jak sądzicie?
 
Zobacz zdjęcia Yaki:

 
Źródło: jastrzabpost.pl, instagram.com/diromaphotography/
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy