Karmiła tylko jedną piersią. Efekty mocno ją zaskoczyły…
fot. Tik Tok @abbieherbert_

Karmiła tylko jedną piersią. Efekty mocno ją zaskoczyły!

Modelka Abbie Herbert ma 25 lat i 5-miesięczną córkę. Ostatnio opublikowała na TikToku filmik, który obejrzano już ponad 12 mln razy. Materiał dotyczy skutków karmienia dziecka tylko jedną piersią.
Karmiła tylko jedną piersią. Efekty mocno ją zaskoczyły…
fot. Tik Tok @abbieherbert_
Córeczka Abbie od początku zdecydowanie bardziej wolała być karmiona prawą piersią. Mama postanowiła więc dostosować się do preferencji maleństwa. Na skutki nie trzeba było długo czekać.

Jedna wieeelka, druga maleńka

Prawa pierś tiktokerki szybko zaczęła produkować coraz więcej pokarmu, podczas gdy w lewej przestało przybywać mleka. W efekcie, „aktywna” pierś zaczęła nabrzmiewać do nieproporcjonalnych rozmiarów. Stała się zdecydowanie większa od drugiej piersi, co trudno ukryć pod ubraniem.

„Do końca życia będę nosić kamizelki” – nie kryła rozgoryczenia tiktokerka. Jej nastroju z pewnością nie poprawiły komentarze, w których internauci między innymi „pocieszali” ją, że oszczędzi na operacji plastycznej jednej piersi. Nie zabrakło też głosów mam, które nigdy nie odzyskały proporcjonalnych piersi.

Abbie Herbert poprosiła o pomoc mamusie (i laktator)

Cała sytuacja sprawiła, że Abbie Herbert dowiedziała się dlaczego lepiej podawać dziecku raz jedną, raz drugą pierś. Zaczęła ściągać pokarm z lewej piersi za pomocą laktatora. Na szczęście dla popularnej tiktokerki, na najnowszych filmikach widać, że piersi są już w tym samym rozmiarze…
 
@abbieherbert_

Y’all lied to me. I only got one big b00b ##momsoftiktok ##mom ##momlife ##relatable ##babiesoftiktok ##babytok ##fyp ##4u ##viral ##surprise ##reaction ##react ##MMKx007 ##itsnotajoke ##fml ##fail ##thisisnotajoke

♬ original sound - Quay
 
Źródło: ofeminin.pl/@abbieherbert_

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy