Karol Strasburger uratował  życie swojej córce
fot. Instagram/karolstrasburger.officia

Karol Strasburger bohatersko uratował życie swojej niespełna rocznej córce!

73-letni Karol Strasburger ma niespełna roczną córkę. Ostatnio wraz ze swoją żoną przeżyli prawdziwe chwile grozy. Ich córeczka zaczęła się dusić, na szczęście aktor zachował zimną krew i uratował dziecko.
Joanna  Biegaj
Karol Strasburger uratował  życie swojej córce
fot. Instagram/karolstrasburger.officia
Prezenter „Familiady” wiele razy podkreślał, że córka jest jego oczkiem w głowie. Dziewczynka urodziła się w grudniu 2019 roku i jest pierwszym dzieckiem Strasburgera. Ostatnio doszło do strasznego zdarzenia z udziałem małej Laury. Choć skutki mogły być naprawdę tragiczne, cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie. 

Dziecko zaczęło się dusić

Córka Karola zaczęła się dusić. Na szczęście jej tata zachował zimną krew i od razu zareagował. Wraz ze swoją żoną rozpoczęli reanimację. Żona Karola opowiedziała o całym zdarzeniu: „Laura zaczęła się dusić. Na szczęście był przy mnie Karol. Błyskawicznie podjęliśmy reanimację”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień pod hasłem #pokazmody #gwiazdydzieciom na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim wspaniały!!! Jestem #szczęśliwy, że udało mi się być obecnym także w tym roku 💪 To była piękna #niedziela ❣️Na ile zdrowie i czas pozwolą będę tę akcję wspierał dopóki trwa 👌🥰 To piękne, że kochane, wspaniałe #dzieciaki, które potrzebują naszego wsparcia dostaną mnóstwo ubrań na jesień, a my mogliśmy wesprzeć je dzięki tej corocznej imprezie 🙏❣️ #Dziękuję każdemu, kto przyczynił się do organizacji eventu w tych niełatwych, pandemicznych czasach 🥰 Szczególne ukłony dla Hani Głowackiej, która jest pomysłodawcą akcji i tak dzielnie zbiera nas do różnych, dobroczynnych inicjatyw 👏 Warto wspomnieć o darczyńcach i sponsorach. Mnie ubrała marka #Ryłko @rylko.obuwie ( #buty) i #Vestus @vestus_mens_fashion ( #garnitur, #koszula, #krawat 👔) 👌 Zobaczcie więcej w #instastory 🎥 #Dzieciakirządzą, #serce gorące i niech tak sobie te dzisiejsze emocje trwają jak najdłużej 👍 * zdjęcie chronione prawem autorskim, kontakt: #AgencjaForum, autor: Radosła Nawrocki @radziul 📸

Post udostępniony przez Karol Strasburger (@karolstrasburger.official)

Redakcja poleca: Jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru?
Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru, dobrze trafiłaś. Nasz jest łatwy do wykonania i efektowny, bo złoty! Dzięki kalendarzowi adwentowemu dziecku łatwiej jest czekać na gwiazdkę i prezenty. Znikające kolejne okienka kalendarza ułatwiają zrozumienie, ile jeszcze dni zostało do świąt i sprawiają, że ten czas nie dłuży się aż tak strasznie.

Ekstremalne sytuacje

Rodzicielstwo jest pełne cudownych chwil, jednak jego nieodłącznym elementem są też sytuacje ekstremalne i nieprzewidywalne. Tak właśnie było w przypadku małej Laury. „Takie ekstremalne sytuacje są wpisane w rodzicielstwo” - powiedziała żona Karola. To bardzo ważne, żeby rodzice potrafili odpowiednio zareagować i udzielić dziecku pierwszej pomocy, tak jak zrobili to państwo Strasburgerowie.

Źródło: o2.pl

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy