Karol Strasburger uratował  życie swojej córce
fot. Instagram/karolstrasburger.officia

Karol Strasburger bohatersko uratował życie swojej niespełna rocznej córce!

73-letni Karol Strasburger ma niespełna roczną córkę. Ostatnio wraz ze swoją żoną przeżyli prawdziwe chwile grozy. Ich córeczka zaczęła się dusić, na szczęście aktor zachował zimną krew i uratował dziecko.
Joanna  Biegaj
Karol Strasburger uratował  życie swojej córce
fot. Instagram/karolstrasburger.officia
Prezenter „Familiady” wiele razy podkreślał, że córka jest jego oczkiem w głowie. Dziewczynka urodziła się w grudniu 2019 roku i jest pierwszym dzieckiem Strasburgera. Ostatnio doszło do strasznego zdarzenia z udziałem małej Laury. Choć skutki mogły być naprawdę tragiczne, cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie. 

Dziecko zaczęło się dusić

Córka Karola zaczęła się dusić. Na szczęście jej tata zachował zimną krew i od razu zareagował. Wraz ze swoją żoną rozpoczęli reanimację. Żona Karola opowiedziała o całym zdarzeniu: „Laura zaczęła się dusić. Na szczęście był przy mnie Karol. Błyskawicznie podjęliśmy reanimację”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień pod hasłem #pokazmody #gwiazdydzieciom na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim wspaniały!!! Jestem #szczęśliwy, że udało mi się być obecnym także w tym roku 💪 To była piękna #niedziela ❣️Na ile zdrowie i czas pozwolą będę tę akcję wspierał dopóki trwa 👌🥰 To piękne, że kochane, wspaniałe #dzieciaki, które potrzebują naszego wsparcia dostaną mnóstwo ubrań na jesień, a my mogliśmy wesprzeć je dzięki tej corocznej imprezie 🙏❣️ #Dziękuję każdemu, kto przyczynił się do organizacji eventu w tych niełatwych, pandemicznych czasach 🥰 Szczególne ukłony dla Hani Głowackiej, która jest pomysłodawcą akcji i tak dzielnie zbiera nas do różnych, dobroczynnych inicjatyw 👏 Warto wspomnieć o darczyńcach i sponsorach. Mnie ubrała marka #Ryłko @rylko.obuwie ( #buty) i #Vestus @vestus_mens_fashion ( #garnitur, #koszula, #krawat 👔) 👌 Zobaczcie więcej w #instastory 🎥 #Dzieciakirządzą, #serce gorące i niech tak sobie te dzisiejsze emocje trwają jak najdłużej 👍 * zdjęcie chronione prawem autorskim, kontakt: #AgencjaForum, autor: Radosła Nawrocki @radziul 📸

Post udostępniony przez Karol Strasburger (@karolstrasburger.official)

Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Ekstremalne sytuacje

Rodzicielstwo jest pełne cudownych chwil, jednak jego nieodłącznym elementem są też sytuacje ekstremalne i nieprzewidywalne. Tak właśnie było w przypadku małej Laury. „Takie ekstremalne sytuacje są wpisane w rodzicielstwo” - powiedziała żona Karola. To bardzo ważne, żeby rodzice potrafili odpowiednio zareagować i udzielić dziecku pierwszej pomocy, tak jak zrobili to państwo Strasburgerowie.

Źródło: o2.pl

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy